Kto wystąpi w programie Top Chef Gwiazdy?
East News

Znamy nazwisko kolejnego uczestnika "Top Chef Gwiazdy"! Która gwiazda będzie gotować na ekranie?

Kto wystąpi w programie Top Chef Gwiazdy?
East News

Rafał Maserak weźmie udział w programie "Top Chef Gwiazdy"! Okazuje się, że tancerz, który zyskał popularność w tanecznym show "Taniec z Gwiazdami", już wkrótce będzie mógł pochwalić się swoim talentem kulinarnym. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl to właśnie Rafał Maserak będzie jednym z 12 uczestników programu. Nina Terentiew w rozmowie z serwisem nie ukrywa, że stacja jest w trakcie podpisywania umów z wszystkimi gwiazdami, które zgodziły się wystąpić w "Top Chef Gwiazdy".

 

Okazuje się, że bardzo dużo osób znanych z czegoś zupełnie innego (są to ludzie różnych profesji, niekoniecznie są to typowe gwiazdy, ale także np. bardzo wybitna pisarka - jej nazwiska nie mogę jednak jeszcze ujawnić) - pasjonują się gotowaniem. Właśnie tacy uczestnicy zmierzą się o tytuł Top Chefa. Jesteśmy na etapie finalizacji umów i wkrótce będziemy mogli ujawnić nazwiska wszystkich 12 uczestników- przyznaje dyrektor programowa Polsatu.

 

Prace na planie kulinarnego show, które trafi do jesiennej ramówki Polsatu, mają rozpocząć się już pod koniec czerwca. Według naszych informacji w show pojawi się również Aneta Zając. Być może w show zobaczymy również Leona Myszkowskiego, syna Justyny Steczkowskiej.

 

Będziecie kibicować Rafałowi Maserakowi w programie "Top Chef Gwiazdy"?

 

Zobacz także: Małgorzata Foremniak wspomina związek z Rafałem Maserakiem: "Byłam prekursorką tego, że w związku kobieta jest starsza"

 

Rafał Maserak wystąpi w programie "Top Chef Gwiazdy".

Pod koniec czerwca ruszają prace na planie kulinarnego show.

 

 

Więcej na temat Top Chef
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13