Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Rafał Maserak o wygranej w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

Maserak ma wielkie ciśnienie na wygraną w "TzG". Niedługo będzie potrzebował gotówki

Najbardziej cierpi na tym Zawadzka

Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak w tej edycji "Tańca z Gwiazdami" tworzą jedną z najsympatyczniejszych par. Niestety, pierwszy odcinek przyniósł im nienajlepsze wiadomości. W głosowaniu widzów, jak udało się nam ustalić, zajęli ostatnie miejsce. Przed odpadnięciem z show uratowały ich wysokie noty od jurorów. Przypomnijmy: Mamy wyniki głosowania sms w "TzG". Wierzbicka wcale nie była ostatnia

Rafał podczas treningów jest bezlitosny dla Miss Polonia, bo chce jak najdalej zajść w programie. Nie ukrywa, że bardzo zależy mu na wygranej. Jak czytamy w Rewii przydałby mu się solidny zastrzyk finansowy, zwłaszcza, że już niedługo zapadnie wyrok w jego sprawie, kiedy to rok temu podczas imprezy w Toruniu wdał się w awanturę z policjantami. Zarzucono mu znieważenie funkcjonariuszy, co może odbić się wysoką grzywną. Niestety, Zawadzka ponoć nie najlepiej znosi mordercze treningi. Czy uda im się osiągnąć kompromis?

Trzymacie kciuki za parę?

Zobacz: Zawadzka i Maserak mają romans? Zdradził ich inny uczestnik "Tańca z Gwiazdami"


Zawadzka i Maserak w drugim "Tańca z Gwiazdami":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcelina Zawadzka o Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Zawadzka nie wierzy w swoje zwycięstwo w TzG: Ja byłam cielakiem
Miss Polonia nie mogła powstrzymać łez

Dzisiaj wyjątkowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" , ponieważ pozostały już tylko trzy pary, które walczą o wejście do finału. Jedną z nich są Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak . Była Miss Polonia na parkiecie z tygodnia na tydzień radziła sobie coraz lepiej. Zobacz:  Zawadzka rozkręca się w "Tańcu z Gwiazdami". Maserak wybrał jej nowego partnera Dzisiaj Marcelina i Rafał wystąpili jako pierwsza para i zatańczyli cha-chę, ale w krótkim filmiku, który został pokazany przed ich występem Miss Polonia dała upust swoim emocjom. Podkreślała, że nie wierzyła w to, że zajdzie tak daleko i że będzie potrafiła tak zatańczyć, zwłaszcza, że w finale znalazła się z gwiazdami, na które od początku stawiała: Konkurencja nie śpi. To są dwie najlepsze pary, na początku na nie stawiałam. Ja byłam cielakiem na początku. - mówiła Marcelina. Iwona Pavlovic przyznała jednak, że Zawadzka zrobiła postęp: Od pierwszego odcinka do dzisiejszego naprawdę się rozwinęłaś. Od 0 do 10. Marcelina ma szansę na finał? Zobacz: Spektakularne kostiumy gwiazd na Halloween Marcelina Zawadzka rozkręca się w "Tańcu z Gwiazdami":

Mateusz Banasiuk odpadł z Tańca z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Banasiuk odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Najlepsza okazała się...
Zaskoczeni?

Dzisiejszy odcinek " Tańca z Gwiazdami " utrzymany był w klimacie Halloween. Na parkiecie nie brakowało fantastycznych występów, jednak największym zainteresowaniem cieszyły się tym razem spektakularne przebrania wszystkich par. Przypomnijmy: Dziś Halloween w "TzG". Wiemy co zatańczy każda z par Jako pierwsza zaprezentowała się Agnieszka Sienkiewicz, która wykonała świetną cha-chcę. Niestety, jurorzy uznali to za jeden z najsłabszych występów aktorki. Najlepiej według jurorów poradziła sobie Marcelina Zawadzka, która za oba tańce zgarnęła maksymalną liczbę punktów od jurorów. Punktacja po dwóch tańcach: Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak (rumba, quickstep)  - 40 + 40= 80 Anna Wyszkoni i Jan Kliment (cha-cha, pasodoble)  - 40 + 38= 78 Mateusz Banasiuk i Hania Żudziewicz (salsa, taniec współczesny) - 34 + 36= 70 Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (foxtrot, cha-cha)  - 31 + 35= 66 Po zsumowaniu punktacji sędziów z głosami widzów z programem musieli pożegnać się Mateusz i Hania. Słuszna decyzja? Zobacz:  Nowa dieta Sienkiewicz już przynosi efekty. Zachwyciła figurą w Tańcu z Gwiazdami Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Rafał Maserka i Anna Cieślak w strojach do tańca
East News
Newsy
Rafał Maserak stracił 75 tys. zł przez Annę Cieślak
Rafał Maserak stracił 75 tys. zł przez Annę Cieślak

Rafał Maserak mógł zarobić jeszcze 75 tysięcy w "Tańcu z gwiazdami" ! Tancerz niestety może zapomnieć o tej sumie przez kontuzję swojej partnerki Anny Cieślak. Aktorka odeszła z programu po kontuzji stopy. Rafał Maserak odpadł z Tańca z Gwiazdami Anna Cieślak została zmuszona z rezygnacji w dalszej części programu, co ogłosiła łamiącym się głosem w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" . Zgodnie z zasadami show, jej miejsce zajęła osoba, która odpadła w poprzednim odcinku, czyli Ewelina Lisowska . Niestety na odejściu Cieślak sporo stracił jej programowy partner Rafał Maserak. Gdyby duet Cieślak-Maserak doszedł do finału konto obojga mogłoby się powiększyć o spore kwoty. Rafał za każdy odcinek otrzymywał kwotę 6 tysięcy złotych. Ponadto tancerz ze zwycięskiej pary dodatkowo otrzymuje 50 tysięcy złotych. Gdyby odpadli głosami widzów, to co innego. Ale sytuacja, na którą Rafał nie miał kompletnie wpływu, bardzo go zabolała. Widział się w walce o kryształową kulę. Jest bardzo rozczarowany - zdradziła "Faktowi" osoba z produkcji "Tańca z Gwiazdami". Trzymamy kciuki, by w następnej edycji Rafałowi dopisało szczęście! A Ani Cieślak życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!   Rafał Maserak i Anna Cieślak odeszli z  "Tańca z Gwiazdami"                

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner