Przez ostatnie lata Rafał Brzozowski stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Prezenter telewizyjny najpierw prowadził "Koło fortuny", następnie pojawił się w programie "Jaka to melodia". Piosenkarz reprezentował też Polskę w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2021 roku, jednak wówczas nie wypadł najlepiej. Mimo sporej krytyki gwiazdor nie wdawał się w dyskusję z internautami i przez większość czasu mogło się wydawać, że ma bardzo grubą skórę. Jak dotąd rzadko też dzielił się swoim życiem osobistym z fanami.

Reklama

Ostatnio jednak Rafał Brzozowski zgodził się na rozmowę z Natalią Jakułą, która pojawiła się na kanale sportowym "Iron Made" na YouTube'ie. Prezenter z zaskakującą szczerością opowiedział o trudnych doświadczeniach z przeszłości. Przyznał, że po rozstaniach potrzebował pomocy. Wielu fanów podejrzewa, że to zakończenie związku z modelką Anną Tarnowską zabolało go najbardziej.

Rafał Brzozowski gorzko o rozstaniach: "Zauważyłem, że coś jest nie tak"

Choć Rafał Brzozowski ma zarówno wiernych fanów, jak i zajadłych krytyków, to trzeba przyznać, że prezenter zrobił dużą karierę w Telewizji Polskiej. Jednak nie samą pracą żyje gwiazdor. Nie jest tajemnicą, że piosenkarz regularnie uprawia sport i dba o swoją sylwetkę. Niedawno Rafał Brzozowski zmienił się nie do poznania. Nic dziwnego, że zgodził się wystąpić na kanale sportowym "Iron Made". Mało kto jednak spodziewał się, że zdecyduje się na tak szczere wyznanie. Prowadzący program "Jaka to melodia" ujawnił, że po rozstaniu korzystał z pomocy specjalisty.

W pewnych sytuacjach osobistych, kiedy rozpadały mi się związki, pewne relacje, zauważyłem, że coś jest nie tak, że trzeba by było z jakimś specjalistą porozmawiać, poszukać przyczyny, "dlaczego tak się stało" - zdradził.

EOS

Zobacz także: Syn Roberta Janowskiego wziął drugi ślub. Gwiazdy składają życzenia. Antoni Królikowski reaguje

Rozmawiając z Natalią Jakułą, Rafał Brzozowski przyznał, że w kwestii relacji "przeszedł już przez góry, doliny" oraz "wszystko, co dobre i złe, a nawet najgorsze". Brzmi to, jakby prezenter TVP sporo się nacierpiał w poprzednich związkach. Fani natychmiast przypomnieli o jednej z jego byłych partnerek.

Zobacz także
EOS

Internauci uważają, że to właśnie modelka Anna Tarnowska zadała gwiazdorowi najwięcej bólu. Rafał Brzozowski i Wicemiss Polonia 2007 rozstali się w kwietniu 2021 roku. Oboje ogłosili swoją decyzję w mediach społecznościowych. Para był już zaręczona. Prezenter oświadczył się Wicemiss Świata Studentek 2008 w 2013 roku. Gwiazdy nie ujawniły szczegółów rozstania, ale fakt, że Anna Tarnowska znalazła miłość już kilka miesięcy później, mówi wiele.

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Katarzyna Cichopek przeszła spektakularną metamorfozę. Tłumaczy, jak schudła!

Reklama

Rafał Brzozowski w trakcie wywiadu nie wymienił jednak byłej partnerki z imienia i nazwiska. Myślicie, że rzeczywiście miał na myśli byłą narzeczoną?

Reklama
Reklama
Reklama