Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz reklamują Play
ONS/AKPA

Najlepsi polscy tenisiści bijący rekordy popularności na świecie, czyli Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz dołączyli właśnie do długiej listy gwiazd współpracujących z operatorem sieci komórkowej Play. W najnowszej reklamie rozgrywa pomiędzy sobą partię tenisa - Jerzy stawia na szybkość, Agnieszka na technikę.

Wybór tych osób nie dziwi - oboje w ostatnim czasie odnoszą sukcesy w sporcie. Agnieszka po Australian Open 2014 powróciła na czwarte miejsce rankingu WTA, Janowicz natomiast zagrał w finale Wimbledonu w 2013 roku.

Nie jest to pierwsza reklama zarówno dla Radwańskiej jak i Janowicza. Agnieszka od ponad roku reklamuje piekarniki Amica Integra, a od niedawna także zegarki Rado, Janowicz natomiast Peugeota RCZ i firmę Atlas.

Sieć Play przekonała do współpracy czołowe polskie gwiazdy. Do tej pory w reklamach sieci wystąpili m.in. Agnieszka Dygant, Agnieszka Chylińska, Kamil Bednarek czy od niedawna Kabaret Mumio.

Wciąż jednak na największą wygraną całej kampanii wychodzi "blondynka Playa", czyli Barbara Kurdej-Szatan. Dzięki współpracy z siecią komórkową dostała m.in. angaż w serialu "M jak miłość".

Przypomnijmy: Pierwsza okładka Blondynki Playa. Jest już prawdziwą gwiazdą?

Jak wam się podoba wspólna reklama naszych czołowych tenisistów?

Seksowna Agnieszka Radwańska: