Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają nowy dom

Radosław Majdan zgolił brodę i jest nie do poznania! Małgorzata Rozenek - Majdan zaskoczona metamorfozą męża "Jak ty wyglądasz!" 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan aktualnie przebywają na wakacjach w Meksyku. Cała rodzina bawi się wyśmienicie, a co więcej, sportowiec podczas urlopu zdecydował się również na niemałą metamorfozę! Mąż gwiazdy TVN postanowił najpierw zgolić swoją brodę pozostawiając jedynie "meksykański wąs", a potem, całkowicie ją ściął. Efekt? Radosława Majdana ciężko rozpoznać! Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała krągłości w sieci. Po niedoskonałościach, które pokazywała kilka miesięcy temu nie ma ani śladu!

Radosław Majdan zgolił brodę! Ciężko go rozpoznać

W miniony weekend Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan wyruszyli całą rodziną w długą podróż. Na początku małżeństwo nie zdradzało dokąd leci, ale teraz już wiadomo, że dotarli do Meksyku, a dokładnie do miejscowości Tulum. Tam spędzą najbliższe tygodnie, wypoczywając w luksusowej rezydencji. Na szczęście Małgorzata Rozenek - Majdan jest w dalszym ciągu bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu na bieżąco wiemy, co słychać u całej rodziny.

Ostatnio gwiazda zrelacjonowała swoją lekcję jogi, a tuż po niej zobaczyła swojego męża po... metamorfozie! Radosław Majdan zdecydował się na odważny krok i zgolił brodę! Najpierw pozostawił jedynie "meksykańskiego wąsa", co bardzo nie spodobało się jego żonie. 

Twojej żonie się bardzo nie podoba i się przestraszyła, jak cię zobaczyła. [...] Jezu, jak ty wyglądasz! - powiedziała na InstaStory męża, Małgorzata Rozenek - Majdan. 

Radosław Majdan
Instagram

Ale chwilę później, Radosław Majdan zdecydował się na całkowite pozbycie zarostu, a efekt  jego metamorfozy, pojawił się na InstaStory Małgorzaty Rozenek. 

A teraz pokażę Wam, że Bogu dzięki mój mąż zgolił "meksykańskiego wąsa". Pysiuniu powiem Ci, że wśród moich followersów było: "Boże błagam niech Pani mu powie, żeby się ogolił" - powiedziała Małgorzata Rozenek.

Spójrzcie zatem jak teraz wygląda mąż gwiazdy. Różnica jest ogromna! Jak oceniacie - lepiej z brodą czy bez? Naszym zdaniem Radosław Majdan wygląda dużo młodziej!

Radosław Majdan
Instagram

Do tej pory sportowiec był wierny swojej brodzie. Ciekawe, czy to będzie zmiana na dłużej!

Radosław Majdan
East News

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08