Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała krągłości w sieci. Po niedoskonałościach, które pokazywała kilka miesięcy temu nie ma ani śladu!

Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie, na którym widać jej krągłości. Figura Gosi prezentuje się wspaniale. W czerwcu celebrytka urodziła trzeciego synka. Dwa miesiące po porodzie przyznała, że przytyła 12 kilogramów i zamierza zabrać się za powrót do figury sprzed ciąży. Na najnowszym zdjęciu widać efekty tej pracy. To niesamowite, jak szybko udało jej się osiągnąć taki efekt! 

Małgorzata Rozenek pokazała krągłości: jak wygląda po 7 miesiącach od porodu?

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną uciekła od zimowej, polskiej szarugi wprost do słonecznego Tulum w Meksyku. Rodzina Majdanów dzieli się teraz zdjęciami z wyjazdu. Na najnowszym Gosia leży przytulona do Radosława. Na fotografii widać jej piękną figurę. Trzeba przyznać, że praca nad formą idzie celebrytce doskonale, niedoskonałości, które niedawno pokazała, odeszły w niepamięć. 

Jeszcze w lipcu Gosia przyznała, że zdjęcia na Instagramie przekłamują rzeczywistość i komplementy, jakie piszą jej fanki, mijają się z prawdą. Rozenek przyznała, że umie ustawić się do zdjęć korzystnie i zawsze udostępnia te zdjęcia, które najlepiej wyszły. Dlatego Małgorzata postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać jak wygląda naprawdę. Na zdjęciu z lipca, Rozenek pokazała niedoskonałe nogi i niewielki brzuszek. Mówiła wówczas, że chce schudnąć 12 kilogramów. 

Do pracy zabrała się dość szybko. Na Instagramie Gosia chwaliła się, że jeździ na wrotkach, ćwiczy z trenerką personalną, a nawet zgłębia tajniki jogi. Najnowsze zdjęcie zdecydowanie eksponuje efekty starań gwiazdy. Po lipcowych niedoskonałościach nie ma już śladu!

Zobacz także: Moda zima 2021: Małgorzata Rozenek ogląda nowy dom w swetrze za 550 zł! Zaskakujący wybór na niskie temperatury 

Małgorzata Rozenek pokazała piękne nogi. Takiej figury można jej pozazdrościć! 

Jeszcze w lipcu gwiazda przyznała, że ma 12 nadprogramowych kilogramów.

Rodzina Majdanów wybrała się na odpoczynek do meksykańskiego Tulum.

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi i Radosław Majdan na lotnisku Okęcie w Warszawie

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08