Małgorzata Rozenek
Instagram

Radosław Majdan wyszedł ze szpitala. Małgorzata Rozenek zdradziła, że "najgorsze już minęło"!

Małgorzata Rozenek
Instagram

Radosław Majdan tydzień temu poinformował, że jest zarażony koronawirusem i trafił do szpitala. Za pomocą mediów społecznościowych wyznał, że jak wygląda jego sytuacja:

Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. 

Teraz były piłkarz w końcu mógł opuścić szpital i wrócić do domu. Co prawda nadal ma przebywać w domu, o czym poinformowała Małgorzata Rozenek, ale rodzina jest w końcu w komplecie!

Radosław Majdan wyszedł ze szpitala

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan opublikowali na swoich instagramowych kontach to samo zdjęcie, na którym rodzina jest już razem. W ten sposób para poinformowała, że były piłkarz czuje się już lepiej. Gwiazda TVN wyznała, że za nimi trudny tydzień i jeszcze wszyscy są na 10-dniowej kwarantannie, ale najgorsze już minęło!

Wreszcie razem 😁❤️ 🧚 jeszcze przez kilka dni w dystansie (zalecenie lekarza) jeszcze przez 10 dni (ja i dzieci) w kwarantannie, ale najważniejsze, że już wszyscy razem ❤️ długi to był tydzień. Długi i smutny, ale dla nas, najgorsze już minęło.  - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie. 

Gwiazda we wzruszającym wpisie nie zapomniała też o podziękowaniach dla służby zdrowia, która od marca ma mnóstwo pracy, a teraz w związku z drugą falą zachorowań na koronawirusa, kiedy szpitale są przepełnione w szczególny sposób powinniśmy pamiętać o ich ciężkiej pracy:

Dlatego nie mogę przestać myśleć o wszystkich pracownikach Ochrony Zdrowia. Oni od marca mają same takie tygodnie. Pełne bezsilności, ciężkiej pracy i doświadczania smutku. Pamietajmy o ich ciężkiej pracy. Doceniajmy ich wysiłki. Szanujmy ich. DZIĘKUJEMY❤️ - dodała gwiazda TVN. 

Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił!

Zobacz takżeJest zdjęcie Radosława Majdana ze szpitala! W jakim stanie jest mąż Małgorzaty Rozenek?

Radosław Majdan spędził w szpitalu prawie tydzień.

Radosław Majdan
Instagram

Teraz były piłkarz może wracać do pełni zdrowia w domowym zaciszu.

Małgorzata Rozenek

 

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51