Radosław Majdan
Instagram

Jest zdjęcie Radosława Majdana ze szpitala! W jakim stanie jest mąż Małgorzaty Rozenek?

Radosław Majdan
Instagram

W środę 21 października media obiegła informacja, że Radosław Majdan trafił do szpitala. Okazało się, że mąż Małgorzaty Rozenek ma koronawirusa i musi być hospitalizowany. Dzisiaj sam sportowiec zabrał głos w sprawie swojego stanu zdrowia. Właśnie napisał do swoich fanów na Instagramie i pokazał zdjęcie ze szpitala. Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: Radosław Majdan zakażony koronawirusem! Jaki jest stan zdrowia piłkarza? 

Jest zdjęcie Radosława Majdana ze szpitala! W jakim stanie jest mąż Małgorzaty Rozenek?

Niestety pandemia koronawirusa w Polsce nie zwalnia tempa, a wręcz przeciwnie - nabiera na sile. Coraz więcej osób jest zakażonych, w tym również wiele gwiazd. Tylko w środę 21. października dowiedzieliśmy się, że chorzy na COVID-19 są Jerzy Owsiak, Maryla Rodowicz i Radosław Majdan. Okazało się, że mąż Małgorzaty Rozenek wymaga hospitalizacji i już od kilku dni przebywa w szpitalu. 

W czwartek 22. października Radosław Majdan postanowił sam zabrać głos w tej sprawie. Dodał wpis na swoim profilu na Instagramie oraz zamieścił zdjęcie ze szpitala.

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie😊 ps. Dbajcie o siebie 😷 - napisał Radosław Majdan na Instagramie. 

Również Małgorzata Rozenek podziękowała wszystkim za wsparcie w tym trudnym dla jej rodziny czasie. 

Tatuś poprosił o kilka zdjęć Henryka 😁
Kochani, bardzo Wam dziękujemy za wszystkie wiadomości i ciepłe słowa ❤️ dbajcie o siebie 😷 - napisała Małgorzata Rozenek. 

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia! 

Radosław Majdan
Instagram

Radosław Majdan walczy z koronawirusem. Na szczęście najgorsze już za nim i już niedługo będzie mógł wrócić do żony i małego Henia. Małgorzata Rozenek w ramach wsparcia męża, wysyła mu zdjęcia synka. 

 

 

Więcej na temat Radosław Majdan
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13