Za nami Dzień Ojca i w mediach społecznościowych nie mogło zabraknąć zdjęć dumnych gwiazdorów ze swoimi pociechami, wśród których znalazł się także Radosław Majdan. Były piłkarz, o którego wyjściach do klubów nocnych i romansach w Warszawie krążą już legendy, znalazł wreszcie szczęście u boku Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ekspert sportowy stał się dojrzałym mężem i ojcem. Wraz z Perfekcyjną panią domu 10 czerwca 2020 roku przywitali na świecie pierwsze dziecko, małego Henia. Chłopiec nie tylko sprawił, że Radosław Majdan stracił dla niego głowę, ale został też gwiazdą internetu. W Dzień Ojca Radosław Majdan opublikował wspólne zdjęcie z synem. Pod wpisem pojawiła się dyskusja. Niektórzy internauci skrytykowali byłego piłkarza. Co mu zarzucili?

Reklama

Radosław Majdan pochwalił się zdjęciem z synem w Dzień Ojca. Fani: "Brakuje mi też na fotkach chłopców"

Radosław Majdan często pokazuje w mediach społecznościowych, że niezwykle cieszy się z bycia ojcem. W czwartek, 23 czerwca gwiazdor pochwalił się zdjęciem z małym Heniem i po raz kolejny zaznaczył, że jest najszczęśliwszym tatą na świecie. Przy okazji pogratulował wszystkim ojcom.

Synku, dzięki Tobie jestem najszczęśliwszym tatą na świecie. Gratulacje z okazji naszego święta dla wszystkich szczęśliwych ojców tego świata - napisał na Instagramie ekspert sportowy.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wróciła z romantycznego wyjazdu i pokazała urocze powitanie Henia!

Wpis otrzymał kilka tysięcy polubień, ale także stał się tematem dyskusji internautów. Niektórzy fani skrytykowali Radosława Majdana za to, że opublikował zdjęcie tylko z Heniem, natomiast na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiły się również fotografie Tadeusza i Stanisława.

- Czekałam do końca na chociaż jedno zdjęcie z chłopakami
- Pani Małgosia dodała zdjęcie chłopców składając życzenia z okazji dnia ojca. Szkoda że pan nie zrobił tego samego. Byłoby miło
- Hm, ale brakuje mi też na fotkach chłopców - czytamy w komentarzach.

Inni internauci przypomnieli jednak, że Radosław Majdan nie jest tatą synów Małgorzaty Rozenek-Majdan z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. W tym, że w Dniu Ojca nie pokazał zdjęcia z Tadkiem i Staszkiem, nie widzą nic dziwnego. W dodatku mogłoby to być źle odebrane przez byłego partnera Perfekcyjnej pani domu.

Zobacz także

- Chłopcy maja swojego tatę, Radek nim nie jest. Może być super opiekunem, ale tatę mają swojego
- Pani Małgosia jest ich matką i ma prawo do tego. Ja absolutnie rozumiem Pana Radka, że z szacunku do biologicznego ojca chłopców tego nie zrobił. Bo jakim prawem?
- Jeśli mowa o starszych chłopcach, to mają swojego ojca. Radek nie jest ich tatą - czytamy.

Instagram @r_majdan

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w białym garniturze i zegarku za 75 tysięcy! Nowe zdjęcia paparazzi

Reklama

Choć Radosław Majdan nie jest ojcem Tadka i Staszka, to chłopcy są obecni podczas wszystkich uroczystości rodzinnych. Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan świętowała drugie urodziny Henia. Na przyjęciu nie zabrakło też jej dwóch starszych synów.

Instagram @r_majdan
Reklama
Reklama
Reklama