Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek już niedługo zostaną rodzicami! Poród gwiazdy zbliża się wielkimi krokami, bowiem Małgosia jest już w 7. miesiącu ciąży. Wygląda na to, że przyszły tata już nie może się doczekać na spotkanie ze swoim synkiem. Radosław Majdan pochwalił się zdjęciem z USG i wspomnieniami z chwili, gdy dowiedział się, że będzie ojcem!

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wyeksponowała ciążowy brzuszek w seksownym body. Odważnie!

Radosław Majdan czeka na narodziny syna!

Dla Radosława Majdana poród jego żony Małgorzaty będzie wyjątkowym wydarzeniem. Jak wiadomo Małgosia ma już dwóch synów i doskonale wie, co to znaczy trzymać po raz pierwszy swoje dziecko na rękach. Natomiast Radosław Majdan przekona się o tym dopiero teraz!

To dla sportowca najpiękniejsze momenty w życiu. Już sama wiadomość o tym, że zostanie ojcem, była dla niego czymś absolutnie niesamowitym.

Czy może być szczęśliwsza chwila????od tej kiedy dowiadujesz się, ze będziesz tata?...???????????? - napisał Radosław Majdan na swoim Instagramie.

W komentarzach pod postem Radosława szybko pojawiły się odpowiedzi internautów, którzy zgodnie stwierdzili, że najpiękniejsza chwila dopiero przed nim.

Zobacz także

- Tak, chwila w której ono się rodzi ???? ????????❤️????

- Może. Ta gdy już zostajesz tata????

- Przeżyłem tą chwilę ❤️rewelacja???? gratuluję Radku, piękniejszego zdjęcia dziś w internecie już nikt nie znajdzie????

- Tak Radziu! To chwila w której te dziecko bierzesz na ręce! - piszą fani sportowca.

Radosław Majdan dodał również zdjęcie, na którym tryska radością a na jego klatce piersiowej, leży zdjęcie USG jego synka. Ta fotografia ma w sobie mnóstwo pięknych emocji! Trzymamy mocno kciuki za szczęśliwy poród Małgosi. Mamy nadzieję, że Radek już zawsze będzie tak szczęśliwy i uśmiechnięty jak na tym zdjęciu.

Już za dwa miesiące Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek powitają swojego synka na świecie! Po wielu miesiącach starań, ich marzenie o dziecku w końcu się spełniło!

Małgosia cały czas promienieje i zachwyca swoim wyglądem! Ciąża zdecydowanie jej służy

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama