Małgorzata Rozenek w różowym płaszczu

Małgorzata Rozenek wyeksponowała ciążowy brzuszek w seksownym body. Odważnie!

Małgorzata Rozenek w różowym płaszczu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedługo powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Chłopiec przyjdzie na świat już w czerwcu, tymczasem jego mama cieszy się okresem ciąży. Na swoim Instagramie pochwaliła się kulisami  jednej z ostatnich sesji zdjęciowych, w których wzięła udział. Jej ciążowy brzuszek jest już naprawdę duży! Małgorzata wygląda przepięknie. 

Zobacz także: Ciężarna Małgorzata Rozenek o samopoczuciu podczas koronawirusa: "Czuję się nieswojo..."

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek w 6. miesiącu

Małgorzata Rozenek już nie może doczekać się aż zostanie mamą po raz trzeci. Aktualnie jest w siódmym miesiącu ciąży. Na swoim Instagramie postanowiła podzielić się wspomnieniami z jednej z ostatnich sesji zdjęciowych z brzuszkiem. Opublikowała filmik na którym pozuje z koniem. 

Ta gracja, te kocie ruchy 😂😂😂 Koń by się uśmiał 😂😂😂 ❤️ koniecznie włącz dźwięk 😁 #prawiebeyonce 😂😂😂 ale jak wiemy „prawie” robi różnice 😂😂😂efekty tej sesji wrzucę niebawem😁 ❤️ z rozrzewnieniem wspominam czasy, kiedy wszyscy razem (około 11 osób) cały dzień spędziliśmy zamknięci w studio, martwiąc się tylko tym, żeby konie miały komfort a my dobry obiad😂 to były czasy😁 😂 miłego dnia Kochani❤️ - napisała

Nie sposób nie zwrócić uwagi na ciążowy brzuszek Małgorzaty, który był już naprawdę spory. Przyszła mama sprostowała, że sesja odbyła się jeszcze przed kwarantanną i była wówczas w 6 miesiącu ciąży. Dziś jest to już 7 miesiąc. Coraz bliżej upragnionego rozwiązania! Musimy przyznać, że Małgorzata z miesiąca na miesiąc wygląda coraz piękniej. Ciąża zdecydowanie jej służy. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce: Małgorzata Rozenek pokazała spędza czas na kwarantannie z rodziną

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek na sesji zdjęciowej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek powitają nowego członka rodziny już w czerwcu. 

Małgorzata Rozenek w białych sneakersach z Zary
Instagram

To będzie pierwsze dziecko Radosława Majdana, a trzeci syn Małgorzaty Rozenek. Lato zapowiada się wyjątkowo radośnie w rodzinie Majdanów. 

Małgorzata Rozenek w czarnej sukni
ONS.pl

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48