Małgorzata Rozenek - Majdan kilka miesięcy temu rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem! Gwiazda TVN wystąpiła w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia", w którym nie zabrakło również gorących i erotycznych scen z jej udziałem! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o scenach łóżkowych w filmie Vegi: "To nie jest przyjemne!" Zdradziła też, która scena była najtrudniejsza

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z żoną Radosława Majdana, która wyjawiła nam, że podczas nagrywania tak odważnych scen nie miała w głowie nikogo innego, oprócz swojego ukochanego.

Ja mam tego Radzia w głowie i ja mam go tak bardzo w głowie i w sercu i wszędzie, że nawet Bradley Cooper, którego kocham miłością wielką, się do mojego Radosława jakoś tak... nie bardzo! [...] To jest trochę tak, że będąc kobietą tak kochaną i kochającą swojego męża, jest mi dużo łatwiej grać z męskimi partnerami, bo po prostu wiesz, że tam się nic nie wydarzy - powiedziała nam Małgorzata Rozenek

A czy sam Radosław Majdan był zazdrosny o intymne sceny swojej żony? Odpowiedź na to pytanie poznacie w naszym wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan