26 grudnia dla Maćka i Joasi był wyjątkowy nie tylko ze względu na święta, ale w szczególności dlatego, że wówczas wybiła kolejna rocznica ich ślubu. Tego dnia jednak jedna rzecz zakłóciła spokój i świętowanie. Co się stało?

Reklama

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Chociaż ich historia zaczęła się zupełnie niespodziewanie i do tego w nienajlepszej atmosferze, dziś są szczęśliwym małżeństwem. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pobrali się 9 lat temu, a owocem ich związku są dwie córki. Poznali się za kulisami "M jak miłość", gdy prezenter przyjechał na wywiad z jedną z czołowych wówczas postaci, czyli Joasią. Ta nie kryła złości jego sporym spóźnieniem i początkowo miała o nim fatalne zdanie.

Mimo złego wrażenia, z czasem dogadywali się coraz lepiej, a chemia pomiędzy nimi rozwijała się z każdym spotkaniem. W końcu zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć i 26 grudnia 2014 roku w kościele w Słomczynie powiedzieli sobie "tak". Od tamtej pory są nierozłączni. Przeglądając ich profile w mediach społecznościowych z łatwością można zauważyć, że połączyła ich nie tylko miłość, ale i ogromny dystans do siebie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Instagram@joannakoroniewska

Zobacz także: Wykorzystano Joannę Koroniewską. Sprawa jest poważna "tragiczne konsekwencje"

Już od dłuższego czasu Maciek i Joasia publikują w sieci komediowe filmiki, z humorem obrazując sytuacje z życia codziennego, których doświadcza niemal każdy. Przy okazji rocznicy ślubu podzielili się kolejnym materiałem, ale tym razem o zaskakującej treści. Możemy bowiem dowiedzieć się z niego, że Maciek zgubił gdzieś swoją obrączkę!

Zobacz także
Znacie to?!! Nie ma to jak 9 rocznica ślubu… bez obrączki. Jak myślicie? Kolacja się odbyła czy raczej nie?!!
Reklama

Zdaje się, że tym razem to nie jest żart i prezenter faktycznie posiał gdzieś obrączkę. W komentarzach jedna z fanek stwierdziła ze śmiechem, że zaraz podejrzana o jej zniknięcie będzie Dorota Szelągowska. Joanna Koroniewska postanowiła więc przywołać ją do odpowiedzi, ale ta niewiele była w stanie powiedzieć na ten temat.

U mnie już nie miał!
- wyznała.
Komentarze pod filmikiem Joanny Koroniewskiej
Komentarze pod filmikiem Joanny Koroniewskiej Instagram@joannakoroniewska
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Instagram@joannakoroniewska
Reklama
Reklama
Reklama