Inga Inga, Małgorzata Socha Inga, Przyjaciółki Inga, Przyjaciółki Inga, Robert, Przyjaciółki
Inga
Mat. prasowe
1/5
Inga
Mat. prasowe

12. sezon "Przyjaciółek" nie jest łaskawy dla Ingi (Małgorzata Socha). 1,5 roku po wydarzeniach z 11. sezonu, w którym Inga nie mogła narzekać na brak sukcesów w życiu prywatnym (miała aż trzech adoratorów!) i zawodowym, Inga jest bezrobotna, ma nadwagę i nie radzi sobie z nastoletnią córką Hanią. Nie da się ukryć, że w jej życiu lekko nie jest, a teraz okazuje się, że... będzie jeszcze gorzej! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co czeka Inge w następnym, 137. odcinku "Przyjaciółek".

Zobacz: TEGO Inga się nie spodziewała! Co zrobił Paweł na rozmowie o pracę? Sprawdźcie swoją wiedzę z 2. odcinka "Przyjaciółek"!

2/5
Inga, Małgorzata Socha
Mat. prasowe

Przypomnijmy, że Inga straciła pracę w banku przez podejrzenia o romans z szefem. Od tego czasu nie ma pracy, żyje z alimentów, siedzi w domu i je. Poskutkowało to sporą nadwagą i dużym spadkiem nastroju. Inga straciła również motywację do zmian, ale wszystko wskazuje na to, że niebawem będzie musiała wziąć się w garść.

 

Zobacz: Zuza nie chce jednak wziąć ślubu z Jaśkiem? Patrycja pokłóci się z teściową, a Anka pomoże Pawłowi szukać pracy! Co jeszcze w "Przyjaciółkach"?

3/5
Inga, Przyjaciółki
Facebook

W 137. odcinku dojdzie do konfrontacji między Ingą i Robertem. Były partner będzie chciał płacić Indze mniejsze alimenty, podejrzewając, że kobieta wydaje część pieniędzy na siebie. Dla Ingi będzie to oznaczać tylko jedno...

Zobacz: Pijany Paweł w aucie z wnukiem, a Jasiek i Stefa martwią się o zdrowie Zuzy! Wiemy, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek"

4/5
Inga, Przyjaciółki
Facebook

Inga będzie podejrzewać, że Robert ma inną kobietę i jak się okazuje - nie będzie w błędzie! Jakby tego było mało, to właśnie nowa partnerka będzie namawiać Roberta, by uprzykrzył życie Indze!

Zobacz: Co zrobiła Wika? Gdzie wyjechały Inga, Anka, Zuza i Patrycja? Sprawdź, czy uważnie oglądałeś 1. odcinek "Przyjaciółek"!

5/5
Inga, Robert, Przyjaciółki
Facebook

Myślicie, że Inga i Robert dojdą do porozumienia? A może nawet wrócą do siebie?

Zobacz: Kolejna ciąża w "Przyjaciółkach"! Nie uwierzycie, kto tym razem będzie spodziewał się dziecka!

Więcej na temat Przyjaciółki