przyjaciółki odc. 138 Zuza Paweł, Anka Inga Andrzej, Hania
przyjaciółki odc. 138
Mat. prasowe
1/6
przyjaciółki odc. 138
Mat. prasowe

Już dziś 138. odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek". Dowiemy się, co dalej wydarzyło się u Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska). W ostatnim odcinku Inga zaczęła mieć jeszcze większe problemy finansowe - Robert zaczął wyliczać ją ze wszystkiego, co kupuje Marysi i zapowiedział, że zmniejszy jej alimenty. Anka była załamana zachowaniem Pawła - jej mąż wsiadł pijany do samochodu z wnukiem! Na szczęście nie zdążył zajechać daleko, uderzył w bramę. Nikomu nic się nie stało. Zuza zaczęła bać się o swoje zdrowie - duże znamię zauważone przez ekspedientkę w sklepie okazało się być niegroźne, jednak podczas przymierzania sukni ślubnej Zuza poczuła guzek w piersi. Co czeka "Przyjaciółki" w 138. odcinku? Zobaczcie galerię!

Zobacz: Co się stało, gdy Zuza przymierzała suknię ślubną? Jaką decyzję podjęła Patrycja?

2/6
Zuza
Mat. prasowe

Zuza nie będzie chciała nikomu powiedzieć, co się dzieje z jej zdrowiem. Ze swoim obaw nie zwierzy się ani Jaśkowi, ani przyjaciółkom. Sama zacznie chodzić do lekarzy i badać się. Usłyszy tragiczny wyrok: to rak. 

Zobacz: Zuza boi się o swoje zdrowie. Dowie się, że choruje na raka? Sprawdźcie, co wydarzy się w 138. odcinku "Przyjaciółek"

3/6
Paweł, Anka
Mat. prasowe

Paweł w końcu znajdzie pracę! Zostanie kierowcą taxówki, co najwyraźniej nie przypadnie Ance do gustu. Dla Pawła będzie liczyć się jednak fakt, że to wolny zawód. Czy długo wytrzyma za kierownicą? 

Zobacz: Gwiazda "Przyjaciółek" urodziła! Znamy płeć i imię jej dziecka!

4/6
Inga
Mat. prasowe

Teraz Inga będzie miała problemy nie tylko z brakiem pracy, z finansami, ale także z Hanią. Córka przechodzi okres buntu - zaczęła mocno się malować i wyzywająco ubierać. Inga martwi się także, że koleżanki mają na nią zły wpływ. Szybko się przekona, że...

Zobacz: Co się stało, gdy Zuza przymierzała suknię ślubną? Jaką decyzję podjęła Patrycja?

5/6
Andrzej, Hania
Mat. prasowe

... jej były mąż ma romans z jedną z koleżanek Hani! Tego dla Ingi będzie już za wiele.

Zobacz: "Nie wierzę, że urodziłam takiego słabeusza, jak ty!" Mocne słowa w "Przyjaciółkach! Co się wydarzy w nowym odcinku? Zobaczcie zwiastun!

6/6
Patrycja
Mat. prasowe

Tymczasem Patrycja spotka się z Wiktorem przypadkiem. Mąż wytknie jej, że złożyła pozew o rozwód. Jak to się potoczy? Czy Patrycja znów wróci do Wiktora?

Zobacz: Patrycja nie wierzy, że Zuza weźmie ślub?! "Tym razem mi nie uciekniesz". Zobaczcie zwiastun "Przyjaciółek"

Więcej na temat Przyjaciółki