Zuza
Mat. prasowe
1/5
Zuza
Mat. prasowe

 

Przed nami 144. odcinek "Przyjaciółek". Zuza (Anita Sokołowska) jest w trakcie chemioterapii i mimo że walczy z chorobą oraz ma nadzieję, że wyzdrowieje, to jednak chce się przygotować na najgorsze. Nie tylko
siebie, ale także swoich najbliższych. W pewnym momencie Markiewicz zdecyduje, że kilka słów musi skierować do swoich synków - Grzesia i Krzysia. Nie zrobi tego jednak w tradycyjny sposób. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii i sprawdźcie, co się wydarzy w 144. odcinku "Przyjaciółek" . Ostrzegamy jednak - musicie przygotować paczkę chusteczek!

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku -

https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Za nami 143. odcinek "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak dużo z niego pamiętasz! QUIZ

2/5
Zuza, Jasiek
Mat. prasowe

 

Zuza niedawno odkryła, że ma raka piersi. Markiewicz była obciążona genetycznie - jej mama Stefa walczyła z rakiem piersi i na szczęście wygrała. Zuza jeszcze nie wie, co ją czeka, ale walczy z chorobą. W ostatnim odcinku miała pierwszą chemioterapię, którą zniosła bardzo źle. Była osłabiona, wymiotowała. Co się wydarzy w 144. odcinku "Przyjaciółek"?

 

Zobacz: Wstrząsające sceny z chemioterapii Zuzy w nowym odcinku "Przyjaciółek". Przeżyje?

3/5
Zuza
Instagram

 

Zuza zdecyduje się nagrać pożegnalne wideo dla swoich synów. Padnie wiele wzruszających i bardzo smutnych słów. Zuza wyzna swoim synom, na czym jej najbardziej zależy.

 

Cześć Grzesiu, część Krzysiu. Właśnie na was patrzyłam jak śpicie. A wiecie że podczas snu się rośnie? No... tak przynajmniej mówią. Wiem że wyrośniecie na mądrych, silnych i wrażliwych facetów, wiem to... nie chcę wam dawać wskazówek jak macie żyć, kim macie być bo to wszystko zależy od was tylko i wyłącznie. Ale chciała bym was prosić o jedno... żebyście pamiętali że jesteście braćmi, żebyście byli dla siebie wsparciem, żebyście sobie pomagali i nie tracili ze sobą kontaktu. To będzie największy prezent dla mnie... bardzo was kocham, mama - powie Zuza na nagraniu.

 

Zobacz: Zuza i Jasiek wezmą ślub! Mamy wzruszające zdjęcie ze ślubu pary z "Przyjaciółek" 

4/5
Zuza z Przyjaciółek

 

Na szczęście wiele wskazuje na to, że synowie Zuzy nigdy nie będą musieli odsłuchać nagrania.

Zobaczcie: Zuza pokona raka, Anka ułoży sobie życie z... Co jeszcze wydarzy się w 13. sezonie "Przyjaciółek"?

5/5
Zuza
Mat. prasowe

 

Myślicie, że Zuza podjęła dobrą decyzję, nagrywając to wideo dla synów?

 

Zobacz: Do "Przyjaciółek" dołączy nowa gwiazda! To ona zastąpi Zuzę?!

Więcej na temat Przyjaciółki