przyjaciółki 13. sezon przyjaciółki 13. sezon Zuza Patrycja, Wika Paweł, Anka
przyjaciółki 13. sezon
Instagram
Już to wiemy!
1/6
przyjaciółki 13. sezon
Instagram

Mimo że co czwartek wciąż możemy oglądać 12. sezon "Przyjaciółek", to jednak już wiadomo, że serialowe gwiazdy pracują na planie 13. sezonu! Do sieci trafiło już wiele zdjęć i nagrań z nowej serii, dzięki czemu wiemy, co się wydarzy i jak dalej potoczą się wątki ulubionych bohaterek:  Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz).  Obecnie wszyscy zastanawiają się przede wszystkim, czy Zuza wygra z chorobą, czy Inga ułoży sobie życie, czy Patrycja wróci do Wiktora i co dalej ze związkiem Anki i Pawła. Jeśli chcecie znać odpowiedzi na te pytania i jesteście ciekawi, co będzie się działo w 13. sezonie "Przyjaciółek", to koniecznie zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. 

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Za nami 143. odcinek "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak dużo z niego pamiętasz! QUIZ

 

2/6
przyjaciółki 13. sezon
Instagram

Wspaniale jest zobaczyć wspólne zdjęcie czterech "Przyjaciółek" z 13. sezonu. Wszyscy obawiali się bowiem, że Zuza umrze na raka w 12. sezonie. Ta fotografia świadczy jednak o tym, że Zuza wygra tę walkę i pojawi się w kolejnej serii. Na zdjęciu widać również Ingę, która wreszcie zachwyca wyglądem. Można wywnioskować więc, że jej zła passa wreszcie się skończy - Inga schudnie, zadba o siebie i pewnie znajdzie pracę! A może założy własny salon manicure?

 

Zobacz: Wstrząsające sceny z chemioterapii Zuzy w nowym odcinku "Przyjaciółek". Przeżyje?

3/6
Zuza
Instagram

Do "Przyjaciółek" dołączy również nowa bohaterka, w którą wcieli się Tamara Arciuch. Na razie jednak nie wiadomo, kogo zagra, choć zapewne będzie mieć wspólne wątki z Zuzą! Mamy tylko nadzieję, że nie będzie próbowała odbić Jaśka!

 

Zobacz: Zuza i Jasiek wezmą ślub! Mamy wzruszające zdjęcie ze ślubu pary z "Przyjaciółek"

4/6
Patrycja, Wika
Instagram

Wątek toksycznej znajomości z Wiką nie zniknie z "Przyjaciółek". Bohaterka pojawi się także w 13. serii i najwyraźniej będzie dalej mieszać w życiu Patrycji.

 

Zobacz: Nowa partnerka Roberta będzie grozić Indze?! Zobaczcie szokujący fragment Przyjaciółek"!

5/6
Paweł, Anka
Instagram

Ale niespodzianka! Anka i Paweł znów będą razem! Ten związek jest jednak niezniszczalny, o czym świadczy zdjęcie z profilu Bartka Kasprzykowskiego. 

 

W sypialni Strzeleckich zawsze było ciekawie. W nowym sezonie też będzie! 
W tle Madzia @magdalenastuzynskaprzygotowuje się do sceny łóżkowej. Jak myślicie, fajnie grać takie sceny? - napisał aktor na Instagramie.

 

Zobacz: Patrycja z "Przyjaciółek" będzie mieć dziecko w 13. sezonie?! Wiemy! 

6/6
Dorotka
Instagram

Dorotka w 13. sezonie dalej będzie nas zachwycać stylizacjami, co zapewne świadczy o tym, że w jej związku z Erykiem nic się nie zmieni. ;)

 

Będziecie oglądać 13. sezon "Przyjaciółek"?

 

Zobacz: Dorotka już wie, jak się pozbyć córki Eryka! Tego chyba nikt się nie spodziewał! Zobaczcie, co wydarzy się w "Przyjaciółkach"

Więcej na temat Przyjaciółki