Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"? Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"? Przyjaciółki: Patrycja spadnie ze schodów przez pijanego Wiktora Przyjaciółki, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"?
1/5
Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"?

W 12. sezonie "Przyjaciółek" Patrycja (Joanna Liszowska) zaczęła wychodzić na prostą. Po dramatycznych przejściach z 11. sezonu, gdy była w związku z damskim bokserem Wiktorem (Paweł Deląg), poroniła przez niego ciążę i była regularnie bita oraz poniżana, jej obecne losy wydają się prawdziwą sielanką. Patrycja otworzyła swój własny salon fryzjerski, stała się niezależna. Uczęszcza także na terpię, żeby wszystkie sprawy poukładać sobie i nie popełnić więcej podobnych błędów. Szybko jednak okaże się, że były mąż nie da jej spokoju... Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: TEJ rozmowy Inga z "Przyjaciółek" nie zapomni nigdy! Padną szokujące słowa i już nic nie będzie takie samo!

2/5
Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"?

Mogło się wydawać, że Patrycja wreszcie uwolniła się od byłego męża, ale nic bardziej mylnego. Ostatnio w poczekani swojej poradni terapeutycznej spotkała Dariusza, który - jak się później okazało - jest jej teściem, którego nigdy nie spotkała. Dariusz opowiedział jej o dramacie córki, która popełniła samobójstwo. 

Zobacz: Zuza z "Przyjaciółek" nie będzie chciała walczyć z rakiem?! Ucieknie ze szpitala!

3/5
Przyjaciółki: Patrycja spadnie ze schodów przez pijanego Wiktora
mat. prasowe

Gdy przypadkiem Patrycja pomogła Dariuszowi i zawiozła go do szpitala, tam spotkała Wiktora. Patrycja nie ukrywała swoich pretensji w stosunku do byłego męża. Pytała go, czemu nigdy nie opowiedział jej o swojej siostrze. Jednak dopiero w 141. odcinku Wiktor postanowi otworzyć się przed Patrycją. Pijany zadzwoni do niej, jednak telefon odbierze Wika (Roma Gąsiorowska), która poprosi Patrycję o nocleg. Wiktor będzie myślał, że rozmawia z żoną i powie jej, że zabił swoją siostrę!

Zobacz: Oglądałaś 138. odcinek "Przyjaciółek"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę! Niektóre pytania cię zaskoczą

4/5
Przyjaciółki, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

Wiktor będzie się obwiniać o to, co stało się kilka lat wcześniej. Nie wiadomo jednak, czy Wika przekaze wszystko Patrycji i jak wykorzysta zdobytą wiedzę.

Zobacz: Zuza pozna tragiczną diagnozę, Inga będzie miała kolejne problemy, a Patrycja... wróci do Wiktora?! Co w "Przyjaciółkach"?

5/5
Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram
Więcej na temat Przyjaciółki