Przyjaciółki Przyjaciółki - Inga ma nowego adoratora Zuza wraca do pracy! "Przyjaciółki"
Polsat
1/5
Polsat

Nie da się ukryć, że 11. sezon "Przyjaciółek" budzi największe emocje. Nic dziwnego, w końcu życie każdej z serialowych bohaterek zmieniło się diametralnie! Patrycja (Joanna Liszowska) wyszła za Wiktora i postanowiła urodzić mu dziecko, mimo że ciąża zagrozi jej życiu. Anka (Magda Stużyńska) dowiedziała się, że jest adoptowana, Zuza (Anita Sokołowska) urodziła upragnione dziecko i rozstała się z Jaśkiem (Marek Bukowski), a Inga (Małgorzata Socha) rozstała się z Robertem (Krzysztof Wieszczek) i zaczęła romansować z byłym mężem. Do tego wszystkiego w życiu przyjaciółek pojawiła się tajemnicza Wika (Roma Gąsiorowska), która zaczyna nieźle mieszać.... Okazuje się, że z każdym kolejnym odcinkiem będzie się robić coraz goręcej. Sprawdźcie, co się wydarzy w 133. odcinku!

 

Zapraszamy także do dyskusji na grupie na Facebooku, która znajduje się po TYM LINKIEM.

 

Polecamy: Patrycja zostawiła Wiktora? Jasiek wrócił do Zuzy? Sprawdźcie swoją wiedzę z 9. odcinka "Przyjaciółek"!

2/5
Przyjaciółki
Facebook

W życiu Zuzy dojdzie do kolejnych dramatycznych chwil! Dowie się, że jest pilnie potrzebna w banku. Zaparkuje samochodem na ulicy i zostawi synka w aucie! Potem wracając, zatnie się w windzie! Gdy uda jej się wydostać, okaże się, że auto wraz z dzieckiem zniknęło! Czy to przez to Jasiek napadnie na Marka? Dowiemy się niedługo!

 

Zobacz: Koniec Patrycji i Wiktora w "Przyjaciółkach"? Kochan stawia ultimatum

3/5
Polsat

Patrycja będzie w ciąży i ją straci! Wiktor będzie mieć pretensje, że nic mu nie powiedziała. Co więcej, uzna, że nie mogą już mieszkać razem! 

 

Zobacz: "Przyjaciółki": Czy Anka znajdzie biologiczną matkę?

4/5
Przyjaciółki - Inga ma nowego adoratora
Przyjaciółki

Żółkowski pocałuje Ingę! Będzie ją za to przepraszać, a po serii niefortunnych zdarzeń postanowi ją przenieść do innego działu, by nie była wplątana w jego sprawy.

 

Zobacz: Anita Sokołowska zdradziła sekret "Przyjaciółek". Zuza Markiewicz ma dwóch synów!

5/5
Zuza wraca do pracy! "Przyjaciółki"

Oglądacie "Przyjaciółki"? Myślicie, że w życiu bohaterek wreszcie wszystko się ułoży?

 

Zobacz: "Przyjaciółki": Zuza wraca do pracy! Da sobie radę po przerwie? Zobaczcie!

Więcej na temat Przyjaciółki