Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów
Instagram

Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów

Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów
Instagram

Firma Konrada Gacy miała ostatnio problemy finansowe? Wczoraj rano w mediach pojawiły się smutne wiadomości dotyczące popularnego dietetyka i trenera gwiazd. Konrad Gaca został znaleziony martwy w swoim domu pod Lublinem. Miał zaledwie 42 lata. Gaca zyskał popularność kilka lat temu i od tego czasu dzięki jego metodom tysiące Polaków zrzuciło zbędne kilogramy. Dietetyk stworzył m.in. popularny GACA SYSTEM, wydawał własne książki i występował w telewizji. Jak przypomina portal natemat.pl, już w 2014 roku do programu GACA SYSTEM zapisało się 7 tysięcy osób, dzięki czemu firma mogła liczyć na 2 miliony przychodu miesięcznie. Konrad Gaca zarabiał więc prawdziwą fortunę na walce z otyłością. Niestety, jakiś czas temu nad jego biznesem pojawiły się czarne chmury...

 

Zobacz także: Konrad Gaca zmarł we śnie? Tajemnicza śmierć dietetyka gwiazd

 

Biznes Konrada Gacy przestał przynosić zyski?

Niestety, jak informuje Wirtualna Polska firma Gaca System, której Konrad Gaca był współwłaścicielem miała ostatnio gorszy okres. 

W 2016 r. poniosła blisko milion złotych straty. I to mimo sprzedaży na poziomie aż 26,652 mln zł. Dla porównania w 2014 r. miała blisko 600 tys. zł zysku (przy sprzedaży równej niemal 13 mln zł), dwa lata wcześniej – niemal 500 tys. zł (wtedy sprzedaż wyniosła 8,6 mln zł)- donosi portal wp.pl.

Okazuje się również, że firma Gastro Company, której udziałowcem był Konrad Gaca, jest w stanie likwidacji. A co po śmierci Konrada Gacy stanie się z firmą Gaca System? Wspólnik zmarłego dietetyka zapewnił, że będzie działać dalej.

Wszystko działa nadal, mamy stworzony cały system, sztab ludzi pracuje dalej i nie zamierzamy w żaden sposób na tę chwilę nic zmieniać - w rozmowie z portalem wp.pl powiedział Marcin Gogłoza. 

Zobacz także: Był nazywany trenerem gwiazd... Komu pomógł Konrad Gaca? Te zdjęcia robią wrażenie!

 

Konrad Gaca od kilku kat odchudzał Polaków.

Konrad Gaca nie żyje

Więcej na temat Konrad Gaca
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13