Konrad Gaca - jaka jest przyczyna śmierci dietetyka? Konrad Gaca nie żyje Konrad Gaca Konrad Gaca nie żyje. Na zdjęciu z córeczką Emilką
Konrad Gaca - jaka jest przyczyna śmierci dietetyka?
Instagram
Znamy coraz więcej szczegółów
1/4
Konrad Gaca - jaka jest przyczyna śmierci dietetyka?
Instagram

Śmierć Konrada Gacy poruszyła wszystkich. Wczoraj media poinformowały, że popularny wśród gwiazd dietetyk został znaleziony martwy w swoim domu pod Lublinem. Konrad Gaca miał zaledwie 42 lata i osierocił kilkuletnią córkę. Jak już wiemy, sprawę śmierci sportowca bada prokuratura, ale policja już wczoraj wykluczyła osób udział trzecich. Wspólnik Gacy w rozmowie z portalem wp.pl przyznał, że przyczyną śmierci dietetyka mogło być zatrzymanie akcji serca. Teraz w mediach pojawia się coraz więcej szczegółów z tego dramatycznego poranka... Kto znalazł Konrada Gacę? 

Co wydarzyło się w czwartek nad ranem w domu dietetyka?

 

Zobacz także: Był nazywany trenerem gwiazd... Komu pomógł Konrad Gaca? Te zdjęcia robią wrażenie!

2/4
Konrad Gaca nie żyje

Jak donosi "Fakt" nieoficjalnie wiadomo, że Konrad Gaca nie miał obrażeń zewnętrznych, a opis zdarzenia może sugerować, że dietetyk zmarł z przyczyn naturalnych. Jak całą sprawę komentuje Prokuratura Okręgowa w Lublinie?

Potwierdzam, że wykonujemy czynności w tej sprawie. Wszczęliśmy dochodzenie w kierunku artykułu 155 kodeksu karnego czyli nieumyślnego spowodowania śmierci. To rutynowa procedura – w rozmowie z "Faktem" powiedziała Agnieszka Kępka, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie. 

Zobacz także: Zdrowe serce: 5 prostych sposobów, jak dbać o serce

3/4
Konrad Gaca

Według informacji "Faktu", Konrada Gacę znalazła jego żona. Kobieta znalazła go w salonie, przed telewizorem. Żona dietetyka wezwała pomoc i jak donosi dziennik ok. 4 nad ranem pod dom dietetyka przyjechała karetka. Niestety, ratownicy którzy przyjechali na miejsce potwierdzili, że Konrad Gaca nie żyje. Na miejsce przyjechała policja i prokurator.

 

Co jeszcze wiadomo w sprawie śmierci Konrada Gacy? Co powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie?

 

Zobacz także: Jak poznać, że to zawał serca? Poznaj 4 najczęstsze objawy

4/4
Konrad Gaca nie żyje. Na zdjęciu z córeczką Emilką

Jaka była przyczyna śmierci Konrada Gacy? Odpowiedź na to pytanie prokuratura pozna po przeprowadzonej sekcji zwłok, która ma zostać przeprowadzona dziś rano, w piątek 17 sierpnia. 

Więcej na temat Konrad Gaca