Małgorzata Rozenek z synami

Małgorzata Rozenek nie puści swoich synów do szkoły we wrześniu? Jest komentarz gwiazdy TVN! 

Małgorzata Rozenek z synami

Małgorzata Rozenek w rozmowie z mediami zdradziła czy 1 września puści swoich synów do szkoły. Czy ze względu na pandemię koronawirusa i w obawie przed zakażeniem gwiazda TVN woli, żeby Stanisław i Tadeusz uczyli się w domu? Jest szczery komentarz prowadzącej "Projekt Lady"! Sprawdźcie, co o powrocie dzieci do szkoły powiedziała Małgorzata Rozenek! 

Wykorzystaj kod rabatowy Komputronik i kup swoim dzieciom nowy sprzęt do nauki zdalnej podczas pandemii!

Małgorzata Rozenek szczerze o powrocie dzieci do szkoły

Pandemia koronawirusa trwa w Polsce już od kilku miesięcy. Na początku marca władze naszego kraju zdecydowały o zamknięciu szkół i od tamtej pory aż do wakacji dzieci uczyły się zdalne. Dziś z pewnością wszyscy rodzice zastanawiają się, jak będzie wyglądać rzeczywistość w szkole po 1 września. Ostatnio okazało się bowiem, że pomimo rosnącej liczby zakażeń  po wakacjach dzieci wrócą do nauczania stacjonarnego. Teraz Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Faktem" zdradziła, czy jej synowie pójdą do szkoły!

Moi synowie pójdą do szkoły dlatego, że po pierwsze bardzo mnie o to proszą, po drugie Staś już jest w takim wieku, że tą naukę ma już bardzo mocno zaostrzoną. On już jest w gimnazjum, za chwilę liceum. Ten poziom nauczania jest bardzo wysoki, ja się boję, że on zaraz sobie nie poradzi- przyznała Małgorzata Rozenek.

Gwiazda TVN nie ukrywa jednak, że będzie reagować, kiedy sytuacja w Polsce zacznie się pogarszać. 

Będę bardzo czujnie obserwowała rozwój sytuacji. Jeżeli się okaże, że jest jakaś potrzeba, żeby ich z tej szkoły zabrać to przejdziemy na naukę zdalną. Zobaczymy, do września jest jeszcze trochę czasu- powiedziała w rozmowie z "Faktem".

A Wy co sądzicie o decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej? Waszym zdaniem dzieci 1 września powinny wrócić do szkoły czy powinno być kontynuowane nauczanie zdalne?

Zobacz także: BURZA pod odważnym wpisem Małgorzaty Rozenek! "Źle się dzieje w państwie polskim"

Synowie Małgorzaty Rozenek wrócą we wrześniu do szkoły.

Małgorzata Rozenek z synami
Instagram

Gwiazda TVN przyznaje jednak, że jeśli sytuacja w naszym kraju zacznie się pogarszać to dzieci znów będą uczyć się zdalnie. 

Małgorzata Rozenek z synami

 

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54