Małgorzata Rozenek
Instagram

BURZA pod odważnym wpisem Małgorzaty Rozenek! "Źle się dzieje w państwie polskim"

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym stanęła w obronie osób LGBT. Zdaniem gwiazdy, w Polsce prawa osób homoseksualnych nie są respektowane i podkreśliła, że ona sama stoi po stronie środowisk LGBT. Małgorzata Rozenek zamieściła również zdjęcie, które nawiązuje do tęczowej flagi. Oczywiście pod postem rozpętała się zagorzała dyskusja. Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek olśniła swoim wyglądem podczas finału "Projekt Lady"! Jej suknia robi ogromne wrażenie

Małgorzata Rozenek w odważnym wpisie: "Źle się dzieje w państwie polskim"

Małgorzata Rozenek dodała na swój profil na Instagramie naprawdę odważny i ważny wpis. Gwiazda najwyraźniej postanowiła odnieść się do ostatnich wydarzeń, jakie miały miejsce w stolicy naszego kraju. Sąd w Warszawie podjął decyzję o dwumiesięcznym areszcie dla Margot - aktywistki walczącego z homofobią kolektywu "Stop Bzdurom". Ta informacja wywołała protesty pod siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii, a następnie pikieta przeniosła się na Krakowskie Przedmieście w Warszawie. Policja aresztowała kilkunastu protestujących. 

Małgorzata Rozenek jest całym sercem za osobami, które żyją w związkach jednopłciowych. Dała temu wyraz w swoim wpisie na Instagramie. 

Źle się dzieje w państwie polskim... źle... tam gdzie każdego dnia, prawa i wolności są odbierane, powoli acz konsekwentnie. Tam gdzie o wartościach i moralności najgłośniej krzyczą Ci, którzy są z nimi najczęściej na bakier. Tam gdzie ksiądz pedofil ma większe prawa niż pokojowo demonstrujący. Tam właśnie zaczyna się bunt! Jestem z Wami kochani 🌈💪 - napisała Małgorzata Rozenek.

Gwiazda zamieściła również zdjęcie, które nawiązuje do tęczowej flagi, czyli symbolu osób LGBT. Pod postem rozpętała się burza komentarzy. Zdania internautów w kwestii stanowiska Małgorzaty Rozenek są mocno pozielowe. Część internautów popiera słowa, które napisała prezenterka. 

- Brawo Gosia za odważne zajmowanie stanowiska 👏🏳️‍🌈

- 💪🌈👏 Brawo za ten wpis Pani Małgosiu!

- Cieszę się, że nie jesteś obojętna w tym temacie. Nie udajesz, że nie widzisz, żeby czasem ludzie o innych poglądach nie przestali obserwować. To bardzo ważne żebyście Wy, znani i obserwowani przez setki tysięcy głośno mówili, że się na to nie godzicie i że jesteście za równością i godnym traktowaniem wszystkich 🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈

- Piękny i odważny post ❤️. Przyłączam się 👉🏻✌️ - piszą fani. 

Ale są i tacy, którzy mocno krytykują Rozenek. Czasem w niewybrednych słowach. A ona sama nie unika dyskusji z krytykującymi.

Słabe to naprawdę. Bardzo słabe. Jaka pokojowa? Oczywiście ale LGBT może robić co chce, niszczyć co chce, wyśmiewać kogo chce. Brawo! I gdzie tu równość i sprawiedliwość. Narozrabiała to powinna ponieść konsekwencje. Taka prawda. Nie może być wyjątku. Wszyscy powinni być równi wobec prawa. I to się tyczy zarówno przywileju jak i konsekwencji czy kary - napisała jedna z obserwatorek.

Każda osoba która złamała prawo powinna ponieść karę ADEKWATNĄ do zarzucanego czynu -  odpowiedziała Rozenek. 

Cały wpis i Małgorzaty Rozenek i dyskusję możecie przeczytać poniżej. 

Małgorzata Rozenek w swoim wpisie na Instagramie stanęła po stronie osób LGBT

Małgorzata Rozenek

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22