martyna wojciechowska i przemysław kossakowski
eastnews

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to zdecydowanie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O tym, że prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" jest zakochana dowiedzieliśmy się zaledwie kilka miesięcy temu- w mediach pojawiły się wówczas jej romantyczne zdjęcia z Przemkiem Kossakowskim. Z czasem zakochani przestali ukrywać swój związek i zaczęli razem pojawiać się na oficjalnych imprezach. Teraz Martyna i Przemek nie unikają również rozmów na temat swojej miłości. Tak też było w programie Kuby Wojewódzkiego. Partner Martyny Wojciechowskiej pojawił się w ostatnim odcinku show TVN i zdradził kulisy ich związku!

Przemek Kossakowski zdradził treść wiadomości od Martyny Wojciechowskiej

Przemysław Kossakowski w programie Kuby Wojewódzkiego opowiedział o swojej karierze i największych szaleństwach na jakie sobie pozwolił. W show TVN nie mogło również zabraknąć rozmów o związku Przemka z Martyną Wojciechowską. Kuba Wojewódzki zapytał Kossakowskiego wprost, jak reaguje, kiedy słyszy, że dzięki bliskiej relacji z Martyną trafił do czołówki najpopularniejszych celebrytów w Polsce. 

Podejrzewam, że kiedyś poczułbym się tym urażony. Teraz wiem, że nie mam na to wpływu. Czasami mnie to bawi- przyznał Kossakowski. Jestem częścią tego show-biznesu czy mi się to podoba, czy nie. 

Prowadzący show zapytał również o rywalizację w związku Martyny i Przemka. 

Nie boisz się, że wasz związek może być rywalizacją, kto się wcześniej zabije? - spytał Kuba.

To nie będzie licytacja, my te rzeczy robimy od dłuższego czasu, jesteśmy równoległymi bytami, ale rzeczywiście jest coś na rzeczy. Na przykład dostaję od Martyny SMS-a: "Życzę ci miłego dnia, co dzisiaj robisz? Bo ja nurkuję z rekinami"- przyznał Kossakowski. A ja na przykład mówię "dzisiaj piłem krew krowy prosto z tętnicy", a ona mówi "jestem z ciebie dumna"  - odpowiedział Kossakowski. 

Oglądaliście ostatni odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem Przemysława Kossakowskiego?

Zobacz także: Przemek Kossakowski zdradził, jak poznał Martynę Wojciechowską! Ich początki nie były miłe

Przemysław Kossakowski wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego.

W show opowiedział o swoim związku z Martyną Wojciechowską.

Wojciechowska Kossakowski
ONS