Martyna Wojciechowska komentuje rozstanie z Przemysławem Kossakowskim
Piotr Molecki/Agnieszka Sniezko/East News
Newsy

Przemek Kossakowski wydaje książkę. Czy napisał o rozstaniu z Martyną Wojciechowską? "Tego rodzaju przeżycia..."

Już w wakacje Przemysław Kossakowski wyda książkę o swoim życiu! Od rozstania z Martyną Wojciechowską mija rok. Czy zabierze głos w tej sprawie?

W lipcu 2021 roku media obiegła szokująca wiadomość: Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się. Fani pary długo nie mogli uwierzyć, że ich miłość nie przetrwała próby czasu. Co więcej, liczyli, że podróżnicy jeszcze dojdą do porozumienia i uda im się ocalić małżeństwo. Okazało się jednak, że Martyna i Przemek rozstali się już trzy miesiące po ślubie, ale tę informację starali się jak najdłużej trzymać w tajemnicy.  Choć od tego faktu minął rok, wciąż nie wiadomo, czy Wojciechowska i Kossakowski są już po rozwodzie. Jak czytamy w "Party", nowe światło na tę sprawę może rzucić biografia Przemka, która ukaże się prawdopodobnie już w wakacje. Czy ujawni w niej kulisy rozstania z Martyną Wojciechowską?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Rozstanie Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej 

Kiedy informacja o rozstaniu gwiazd TVN wyszła na jaw, zarówno Wojciechowska, jak i Kossakowski nie chcieli jej komentować. Fani jednak nie dawali za wygraną i w social mediach pytali ich wprost, co się stało. Dziennikarze prześcigali się w domysłach, co się faktycznie stało, że idealne z pozoru małżeństwo rozpadło się po zaledwie trzech miesiącach. Jako pierwsza głos w sprawie zabrała Martyna Wojciechowska, która na Instagramie opublikowała wymowny wpis. Dziennikarka przyznała też, że to Kossakowski wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania i od tamtej pory nie mają kontaktu. Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" nie ukrywała, że decyzja męża była dla niej szokiem:

"Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie", napisała Wojciechowska. 

Po tym wyznaniu na Przemysława Kossakowskiego wylała się fala hejtu. Rozczarowali jego postawą internauci nie szczędzili mu słów krytyki. Mimo to dziennikarz starał się nie reagować na zaczepki w komentarzach i nie komentował przykrych słów, jakie czytał pod swoim adresem. Kilka tygodni później dziennikarz przyznał, że jedynym wyjściem z sytuacji było odcięcie się od show-biznesu. Kossakowski zniknął z mediów społecznościowych i zaszył się na ukochanym Podlasiu, by przeczekać medialną burzę. Z czasem jednak postanowił przedstawić swoje stanowisko na temat rozstania z Martyna Wojciechowską. Zrobił to jednak z wielką klasą:

"Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy", stwierdził.

Zarówno Wojciechowska, jak i Kossakowski robili wszystko, by wyciszyć sprawę swojego rozstania w mediach. Martyna Wojciechowska najpierw wyjechała na dłuższy urlop. Potem skupiła się na pracy i na tym, by rozpocząć nowy rozdział życia już tylko z córką Marysią. Podróżniczka przyznała, że pogodziła się z rozstaniem, zmieniła mieszkanie, w którym mieszkała z Przemkiem Kossakowskim na nowe i odcięła się od tego rozdziału. Kosakowski również wybrał się w samotną podróż. Zaznaczył, że o skali emocji i dyskusjach, jakie toczyły się w komentarzach na różnych portalach, dowiadywał się od znajomych. Samo bowiem odciął się od internetu, co dobrze wpłynęło na jego psychikę.

Martyna Wojciechowska o rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Przemek Kossakowski zdradzi kulisy rozstania z Wojciechowską?

13 lutego stacja TTV wyemitowała pierwszy odcinek programu "Projekt Cupid". Bohaterowie nowego show, czyli grupa osób w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a przy pomocy ekspertów poszukują miłości! Grono wyjątkowych uczestników wspiera duet prowadzących: Przemysław Kossakowski i Basia Kurdej-Szatan, którą dziennikarz rekomendował na to stanowisko. Program ma szansę stać się hitem takim jak "Down the Road". Czy podobnie będzie z biografią Kossakowskiego?Kossakowski z rozmowie z "Party" wyznał, że długo dojrzewał do tego, by opisać swoje życie i podzielić się osobistymi przemyśleniami ze swoimi fanami. Ostatnie kilka miesięcy poświęcił na napisanie książki. Czy rozprawi się w niej z przeszłością?

– Jestem celebrytą, potrafię pisać tylko o sobie – śmieje się Przemek Kossakowski.  – Mam nadzieję, że ukaże się jeszcze przed wakacjami – mówi „Party” dziennikarz.

Przemek zdradził przy okazji, czy zdradzi w niej przyczyny rozstania z Martyną Wojciechowską. Czy fani pary mogą liczyć na pikantne szczegóły, które rzucą nowe fakty na temat rozstania podróżniczej pary?

– Opisuję historie, które mi się zdarzyły. Zdecydowana większość z nich miała miejsce przed telewizją. To moje doświadczenia z bycia bezrobotnym czy wspomnienia z pracy w rolnictwie we Francji. Pisałem i się śmiałem. To było oczyszczające – wyjaśnił Kossakowski.

Temat jego rozstania z dziennikarką być może pojawi się w programie „Projekt Cupid”. Powód? Podczas nagrywania zdjęć uczestnicy show otwarcie go o to pytali.

– Liczę, że to będzie wycięte, bo te pytania wprowadziły mnie w bardzo duże zakłopotanie – zdradził Przemek.

Czy jego małżeństwo z Martyną zostało już formalnie zakończone? Dziennikarz nie chciał odpowiedzieć. Dodał tylko:

– Tego rodzaju przeżycia zawsze są doświadczeniami ciężkimi.

Więcej o Przemku Kossakowskim przeczytasz w nowym "Party".

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na okładce Party
PARTY.PL

Przemysław Kossakowski do sukcesie programu "Down the Road" debiutuje w roli prowadzącego "Projekt Cupid". To nowe show TTV, w którym osoby z niepełnosprawnościami, m.in. z zespołem Downa, ze spektrum autyzmu szukają miłości. Drugą gospodynią programu jest Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej Szatan i Przemek Kossakowski
VIPHOTO/East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakochani
Paparazzi
Newsy
Od rozstania Wojciechowska i Kossakowski ze sobą nie rozmawiają. Jest szansa na pojednanie?
"Po trzech miesiącach od ślubu z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa", przyznała Martyna Wojciechowska. Co się naprawdę stało? Czy jest szansa, że podróżniczka pogodzi się jeszcze z Przemysławem Kossakowskim?

Ciągle trudno w to uwierzyć. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem! Gdy jeden z portali napisał, że to Kossakowski podjął decyzję o rozstaniu i wyprowadził się z domu zaledwie trzy miesiące po ślubie, wiele osób nie dowierzało, że ta informacja jest prawdziwa. Magazyn "Party" skontaktował się z menadżerką Martyny Wojciechowskiej, ta jednak nie chciała tego komentować. Kilka dni później wątpliwości rozwiała sama podróżniczka. „(...) chciałabym, żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie”, napisała Martyna na Instagramie. Po osobistym wpisie Wojciechowskiej internauci zaczęli snuć domysły, co takiego musiało się wydarzyć, że koniec małżeństwa dziennikarki nastąpił „z dnia na dzień”. Pomysłów nie brakowało. Na Kossakowskiego z dnia na dzień wylała się fala hejtu , bo to właśnie jego fani oskarżyli o rozpad tego związku. Wreszcie prowadzący „Down the Road. Zespół w trasie” postanowił zabrać głos. „Nie chcę uciekać od odpowiedzialności (...) Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata widzieć nie chcemy”, dodał. Co się naprawdę wydarzyło w małżeństwie Wojciechowskiej i Kossakowskiego? Czy para zdecyduje się na rozwód, czy weźmie na przeczekanie i... da sobie jeszcze jedną szansę?  Martyna Wojciechowska i...

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowa rozstali, Przemek komentuje to rozstanie
PIOTR FOTEK/REPORTER
Newsy
Przemek Kossakowski nie wiedział, że Martyna Wojciechowska ogłosi rozstanie? "Odciąłem się"
Przemek Kossakowski długo nie mówił o rozstaniu. Teraz wyjawił gdzie był, gdy Martyna Wojciechowska głośno powiedziała o rozwodzie. Spodziewalibyście się tego po nim?

Gdy Martyna Wojciechowska ogłosiła swoje rozstanie z ukochanym, nikt nie krył zaskoczenia. Para dopiero co się pobrała i wyglądała na najbardziej szczęśliwą na świecie! Tymczasem dziennikarka wyznała, że jej małżeństwo zakończyło się zaledwie trzy miesiące po bajecznym ślubie i jasno zasugerowała, że powodem rozpadu tego związku było odejście Przemka Kossakowskiego. Podróżnik jednak nie zabrał wtedy głosu w sprawie. Okazuje się, że nie mógł, ponieważ... był odcięty od świata! Zrobił to z premedytacją? Przemek Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską: "Kiedy to było w największym szczycie..." Martyna Wojciechowska przyznała, że z trudem dzieli się tą smutną informacją z fanami o swoim rozwodzie . Jak zaznaczyła, sama składała przysięgę małżeńską, będąc całkowicie pewną wypowiadanych słów . Nigdy nie spodziewałaby się, że jej ukochany odejdzie z jej życia nagle. W wywiadzie dla "Pani" mówiła: To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu.  Nie chcę jednak, żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka.  Martyna Wojciechowska zaznaczyła, że nie było jej łatwo nagle zmienić swoje życie, a przede wszystkim rozpocząć na nowo rozdział z córką Marysią, która przecież także wierzyła, że miłość jej mamy jest tą na zawsze. Podróżniczka jednak pogodziła się z rozstaniem, zmieniła mieszkanie, w którym mieszkała z Przemkiem Kossakowskim na nowe i odcięła się od tego rozdziału. Faktem jest, że gdy fani dowiedzieli się o tym rozstaniu pary,  obwinili o taki bieg rzeczy, Przemka Kossakowskiego . Nikt nie spodziewałby się, że podróżnik porzuci swoją rodzinę tak szybko po ślubie. Zresztą prowadzący "Down the road" nigdy nie powiedział, co tak naprawdę było przyczyną jego...

Wywiad z Przemkiem Kossakowskim
Newsy
Martyna Wojciechowska pokazała intymne zdjęcie z okazji urodzin Przemka Kossakowskiego. Miłość kwitnie!
Martyna Wojciechowska w ten sposób świętowała urodziny partnera. Zobaczcie!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski po raz pierwszy razem pojawili się na Balu TVN dwa lata temu. Rzadko komentują swoje życie prywatne, ale na ich wspólnych relacjach umieszczanych w mediach społecznościowych widać, że doskonale się dogadują i są szczęśliwi. Teraz podróżniczka publicznie złożyła życzenia urodzinowe partnerowi i pokazała ich wspólne zdjęcie z sesji zdjęciowej! Tylko spójrzcie... Martyna Wojciechowska świętuje urodziny Przemka Kossakowskiego. Czego mu życzyła? Jakiś czas temu na jednym ze zdjęć opublikowanych na Instagramie na palcu podróżniczki pojawiła się obrączka. Jak udało się dowiedzieć magazynowi "Flesz" para nie wzięła jeszcze ślubu , ale niedawno Przemek Kossakowski w swoim nowym programie nazwał Martynę Wojciechowską swoją narzeczoną, a to oznacza, że ich związek wkroczył już na kolejny etap: Michał, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną . To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście – powiedział wprost Kossakowski w jednym z odcinków "Down the road. Zespół w trasie". Teraz z kolei Martyna Wojciechowska opublikowała ich wspólne zdjęcie i złożyła Przemkowi Kossakowskiemu szczere życzenia, zwracając się do niego w szczególny sposób: Pewien wyjątkowy mężczyzna obchodzi dzisiaj 48. urodziny... Wszystkiego najlepszego, Kochanie! -napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie.  Pod pełnym miłości zdjęciem pary pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy wspierają ten związek i podkreślają, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski idealnie do siebie pasują: Kochani samych wspaniałości dla Was Wyjątkowa para, wspaniali ludzie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik