Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News

"Rozwiodłem się, moje życie prywatne było zrujnowane"! Poruszające wyznanie Przemysława Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News

Przemysław Kossakowski od kilku lat jest jedną z największych gwiazd TTV. Zyskał ogromną popularność prowadząc takie programy jak: "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Inicjacja", czy "Kossakowski. Wtajemniczenie". Prywatnie gwiazdor już od ponad roku tworzy szczęśliwy związek z Martyną Wojciechowską - para coraz chętniej pokazuje się razem i nie ukrywa już swojego uczucia. Plotkowano nawet o ślubnych planach pary, ale Martyna i Przemysław konsekwentnie milczą i nie komentują doniesień na ten temat.

Ostatnio partner gwiazdy TVN opowiedział o swojej przeszłości. Przemysław Kossakowski w jednym z wywiadów zdradził, jak wyglądało jego życie zanim trafił stał się telewizyjną gwiazdą! 

Przemysław Kossakowski o rozwodzoe z żoną

Przemysław Kossakowski w wywiadzie dla portalu plejada.pl opowiedział o początkach swojej pracy w telewizji. Partner Martyny Wojciechowskiej nie ukrywa, że - zanim rozpoczął nagrywanie programów - jego życie było bardzo skomplikowane. 

Zbliżałem się do czterdziestki, rozwiodłem się, moje życie prywatne było totalnie zrujnowane, nie miałem pracy, brakowało mi pieniędzy i nie widziałem żadnych perspektyw na przyszłość. Psychicznie było to dość dewastujące. I w tym momencie dostałem dziwaczną propozycję, bo dla mnie wtedy to był jakiś szczyt dziwaczności, żeby zaangażować się w pracę nad tworzeniem kanału telewizyjnego. Nigdy nie miałem ambicji związanych z mediami. Byłem ostatnią osobą, która chciała mieć coś wspólnego z show-biznesem - Kossakowski zdradził w rozmowie z Michałem Misiorkiem. 

Dziś Kossakowski znów jest szczęśliwy, ale swojego początku w show-biznesie nie wspomina zbyt dobrze. 

Z TTV związany jestem od początku istnienia. To, co robię, daje mi mnóstwo radości i satysfakcji, ale pierwsze lata pracy w telewizji były dla mnie dość trudne. Towarzyszyło mi wtedy ogromne spięcie.

Oglądacie programy prowadzone przez Przemysława Kossakowskiego?

Zobacz także: Martyna Wojciechowska opowiedziała o tragedii sprzed lat! "Długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł"

Przemysław Kossakowski opowiedział o swojej przeszłości.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Dziś partner Martyny Wojciechowskiej nie może narzekać na brak popularności.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

 

Więcej na temat Przemysław Kossakowski
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08