Party Stories
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN
Newsy

Przemek Kossakowski coraz czulej o Martynie Wojciechowskiej! Kiedyś byli skryci, a teraz? Zobacz!

Martyna Wojciechowska sprawia, że Przemysław Kossakowski czuje się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Zakochani pochwalili się wspólnym zdjęciem, a dołączony do niego podpis idealnie podsumowuje to jak się czują.

Martyna Wojciechowska sprawia, że Przemysław Kossakowski czuje się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Zakochani pochwalili się wspólnym zdjęciem, a dołączony do niego podpis idealnie podsumowuje to jak się czują. Przemysław rzadko bywa tak wylewny na temat swojego życia uczuciowego, ale te słowa sprawiają, że nawet postronna osoba ma ochotę się uśmiechnąć! Co napisał? 

Zobacz także: Przemek Kossakowski diametralnie zmienił wygląd. Martyna Wojciechowska: "To inny facet, a nie mój Koska"

ewydanie

5 razy była zaręczona, 2 razy uciekła sprzed ołtarza! Poznaj największe tajemnice Martyny Wojciechowskiej w dniu jej urodzin!

Przemysław Kossakowski czule o Martynie Wojciechowskiej 

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska pokazali jak spędzają razem czas podczas kwarantanny. Niedawno wraz z córką podróżniczki, Marysią, w ramach zadania domowego dziewczynki, postanowili stworzyć domowy zespół muzyczny. Za instrumenty służyło im to, co znaleźli pod ręką. Ich wideo zdecydowanie podbiło sieć, a w dodatku zrobił się z tego #martynachallenge. 

Przemysław i Martyna wybrali się również na wspólny, krótki spacer do lasu. W sieci pojawiła się ich wspólna fotka, na której pozują przytuleni: 

Jestem szczęściarzem... - napisał Przemysław 

Przemysław Kossakowski nie ukrywa, że związek z Martyną bardzo odmienił jego życie, w wywiadzie dla Party przyznał, że to właśnie dzięki niej znowu przeprowadził się do miasta. Wyznał również, że przy jej boku odnalazł wewnętrzny spokój. 

Miło się patrzy na ich szczęście! 

Zobacz także: Jak Przemek Kossakowski zmienił się pod wpływem Martyny Wojciechowskiej? Niezwykły wywiad!

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wspólnie spędzają czas na kwarantannie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)

Oboje nie ukrywają, że są bardzo szczęśliwi. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN
Newsy
Martyna Wojciechowska na balu TVN z dumą prezentowała pierścionek! Czy wzięła ślub z Przemkiem Kossakowskim?

Wśród dziesiątek gwiazd na tegorocznym balu fundacji TVN pojawili się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - jedna z najpopularniejszych w Polsce par. Od jakiegoś czasu plotkuje się o... ślubie podróżników. A to wszystko za sprawą ich wymownych zdjęć na Instagramie. Ale czy Martyna i Przemek rzeczywiście postanowili sformalizować swój związek? Przekonajcie się sami... Zobacz także:  Oto najpiękniejsze pary na balu TVN! Na czerwonym dywanie nie brakowało czułości

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN
Newsy
Martyna Wojciechowska z córką i Przemek Kossakowski nagrali singiel! Wideo podbija sieć
Martyna Wojciechowska z córką i Przemysław Kossakowski założyli domowy zespół. Ich wideo podbija sieć. Stanie się hitem Instagrama?

Pomysły jak spędzać kwarantannę w domu zalewają internet. Swoim pomysłem, który już stał się hitem pochwaliła się nawet Martyna Wojciechowska. W zabawną aktywność zaangażowała swoją córkę Marysię, a także Przemysława Kossakowskiego! Stworzyli garażowy zespół muzyczny, w końcu nawet najlepsi tak zaczynali! Koniecznie musicie zobaczyć to nagranie.  Zobacz także:  Przemek Kossakowski diametralnie zmienił wygląd. Martyna Wojciechowska: "To inny facet, a nie mój Koska" Wojciechowska z córką oraz Kossakowski we wspólnym singlu  Grunt do pozytywne nastawienie, nawet w czasach zaostrzonej kwarantanny wprowadzonej przez polski rząd. Martyna Wojciechowska , jej córka Marysia oraz Przemysław Kossakowski odkryli swoje talenty muzyczne i postanowili zaprezentować internautom pierwszy singiel swojego domowego zespołu. Liderką wydaje się być właśnie Martyna, ponieważ prezentuje swoje umiejętności grając na dwóch instrumentach jednocześnie!  Największe światowe firmy powstawały w garażach, dzisiaj są liderami na rynku... My zaczynamy w salonie i jako ZESPÓŁ liczymy na podobny rozwój sytuacji🤪 Tymczasem próby do nagrań naszego PIERWSZEGO SINGLA! Jak się podoba?! Przyszlibyście na koncert?😜 - napisała Martyna Do wesołej twórczości namówiła także swoich odbiorców, tworząc specjalny hasztag #MARTYNACHALLENGE, każdy będzie mógł zaprezentować swoje własne efekty twórcze na kwarantannie. Zapowiada się nowy hitowy challenge na polskim Instagramie, a to wszystko dzięki pracy domowej Marysi:  A to wszystko oczywiście w ramach #MARTYNACHALLENGE i przy okazji odrabiania zadania domowego Mani z muzyki 😄 M. PS. Kto jeszcze nie dołączył do #martynachallenge ?Nadrabiajcie! Pamiętajcie...

Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News
Newsy
TYLKO U NAS! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski szykują się do… ślubów!

  A jednak będą mieli wspólny program! Jak nieoficjalnie dowiedziało się „Party”,  Martyna Wojciechowska  i Przemysław Kossakowski już zaczęli się do tego przygotowywać. Złożyli projekt i jest szansa, że ich program będzie miał zasięg ogólnoświatowy (we współpracy z Discovery Świat). Kiedy ruszą zdjęcia, tego dokładnie jeszcze nie wiadomo. Program będziemy mogli zobaczyć dopiero jesienią albo w przyszłym roku.   O czym ma być wspólny program Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? "Śluby świata”, bo prawdopodobnie taki tytuł będzie nosił ich show, ma pokazywać, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela oraz jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom. Martyna ma zająć się opowiadaniem o pannach młodych, a Przemek o panach młodych – mówi znajomy pary. Co teraz robi Martyna i Przemek? Na razie para zajęta jest swoimi solowymi projektami. Martyna wróciła z Izraela, gdzie była na zdjęciach do „Kobiety na krańcu świata”, a Przemek wrócił z Indii, gdzie pracował nad swoim programem dla TTV. Czy oglądanie cudzych ślubów sprawi, że Wojciechowska i Kossakowski też postanowią się pobrać? A może zrobią to zanim zaczną zdjęcia do programu? Czas pokaże! Cieszycie się, że poprowadzą razem program? Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na okładce Party Zobacz także: Martyna Wojciechowska ocenia nową edycję "Big Brothera" i Agnieszkę Woźniak-Starak. Jest bardzo surowa?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner