Agata Duda z toczkiem na głowie
East News

Projektant, który chwalił styl Agaty Dudy, był wymyślony przez TVP? Christian Paul próbuje przekonać o swojej autentyczności

Agata Duda z toczkiem na głowie
East News

"Wiadomości" TVP wyemitowały materiał przedstawiający podsumowanie kadencji Agaty Dudy. Po jego emisji w sieci zawrzało, wszystko z powodu amerykańskiego stylisty Christiana Paula, który pochwalił stylizacje Pierwszej Damy. Internauci postanowili sprawdzić w sieci kim on jest i okazało się, że nikt taki nie istnieje. Zbulwersowani widzowie domagali się wyjaśnień. W sieci pojawiły się konta społecznościowe wcześniej wspomnianego gościa materiału, który zapewnia o swojej autentyczności. Czy są wiarygodne? 

Zobacz także: Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska założyły konta na Instagramie! Która wypada lepiej?

Projektant Christian Paul z "Wiadomości" TVP nie istnieje? 

Christian Paul założył konto na Twitterze i zapewnia, że nie jest wymyśloną postacią na potrzeby materiału TVP, tak jak twierdzą widzowie. Po zamieszaniu jakie wybuchło po emisji materiału podsumowującego kadencję Agaty Dudy, w którym przedstawiono go jako zagranicznego znawcę mody, w sieci zawrzało. Zaciekawieni internauci sprawdzili jego nazwisko, a kiedy nie mogli znaleźć żadnych informacji o jego działalności, zaczęli domagać się wyjaśnień, jednak autorka materiału zablokowała swoje konta społecznościowe.  

Widzowie jednak nie odpuścili i dalej szukali informacji o osobie, która zachwalała styl Agaty Dudy w "Wiadomościach". Znaleźli go na Instagramie (przedstawiał się tam jako projektant i przedsiębiorca stacjonujący w Chicago, Miami i Warszawie) oraz na LinkedIn (jako Christiana Farbaniec, pracownika sektora big data oraz absolwenta zarządzania uniwersytetu w Chicago), jednak jego profil zniknął z sieci. Brak informacji o modowej działalności znanego eksperta dodatkowo podważała jego wiarygodność. Powstało jednak konto na Twitterze, na którym projektant postanowił zapewnić o swojej autentyczności:

Dotarły do mnie informacje, że podobno nie jestem prawdziwy :) No cóż, dziękuję za okazaną życzliwość. Jestem wam naprawdę wdzięczny. Proszę, cieszcie się moimi projektami i jeżeli cokolwiek wam się spodoba, z chęcią coś dla was zaprojektuję - napisał w swoim pierwszym wpisie 

W sieci istnieje także profil na Youtubie Christian Paul Designs, na którym dostępne są 3 filmy. Profil został założony 23 czerwca (po materiale TVP), a komentarze są wyłączone.

Zobacz także: Rafał Trzaskowski i jego żona pokazali zdjęcia ze swojego ślubu! "18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie"

Wiadomości opublikowały materiał, w którym wypowiadał się amerykański projektant Christian Paul. Internauci sprawdzili jego autentyczność i okazało się, że nie ma o nim wzmianek w sieci. Wczoraj na Twitterze pojawiło się jego konto, na którym potwierdza swoją autentyczność. 

Kim więc tak naprawdę jest Christian Paul, który wychwalał stylizacje Agaty Dudy w "Wiadomościach" TVP? 

Styl Agaty Dudy został wychwalany przez "amerykańskiego projektanta"

Agata Duda na Instagramie
EastNews

 

Więcej na temat Agata Duda
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01