Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska na Instagramie
EastNews/Instagram

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska założyły konta na Instagramie! Która wypada lepiej?

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska na Instagramie
EastNews/Instagram

Już 28 czerwca w Polsce odbędą się wybory prezydenckie, a więc dowiemy się (choć to wydarzy się najpewniej w drugie turze), kto zostanie Pierwszą Damą! A największe szanse, według ostatnich sondaży, mają Agata Duda, żona Andrzeja Dudy oraz Małgorzata Trzaskowska, żona prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Obie niedawno zadebiutowały na... Instagramie! Która z nich cieszy się większą popularnością?

Zobacz także: Rafał Trzaskowski i jego żona pokazali zdjęcia ze swojego ślubu! "18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie"

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska - pierwszy pojedynek! 

Agata Duda, w związku z pięcioletnią działalnością jako Pierwsza Dama, założyła konto na Instagramie dokładnie tydzień temu. Opublikowała tam szereg postów związanych ze swoją aktywnością, m.in. charytatywną. Do tej pory zaobserwowało ją ponad 7,6 tys osób (stan na 23.06).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda #5latPAD #5latAKD

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

Jak wypada przy niej Małgorzata Trzaskowska, która pojawiła się oficjalnie na Instagramie zaledwie wczoraj? Żona Rafała Trzaskowskiego ma już ponad 22,5 tys. obserwatorów, mimo, że opublikowała tylko dwa posty, w tym jeden powitalny:

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram!  Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu. Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki. Witajcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram!🙂 Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu. Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki. Witajcie!

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Która z nich podoba Wam się bardziej?

Agata Duda jest Pierwszą Damą od ponad 5 lat.

Agata Duda na Instagramie
EastNews

Czy teraz zostanie nią Małgorzata Trzaskowska?

Rafał Trzaskowski z żoną

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22