Nowy program Kasi Cichopek
ONS

Ciężarna Cichopek dostała nowy własny program

Nowy program Kasi Cichopek
ONS

Druga ciąża Kasi Cichopek powoli wzbudza coraz więcej emocji. Z pewnością jeszcze większe zainteresowanie osobą aktorki wzbudzi fakt, że zamierza ona właśnie rozpocząć pracę nad nowym projektem. Jak dowiedział się magazyn "Flesz" gwiazda "M jak miłość" dostała właśnie nowy program.

Cichopek już pod koniec czerwca pojawi się na planie nowego programu dla stacji Polsat Cafe. Będzie to kolejny po "Sexi Mamie" poradnik dla młodych mam i nie tylko.

- Kasia już pokazała nam, jak wrócić do bycia sexy po ciąży i jak powinna dbać o zdrowie mama. A teraz wskaże jakie akcesoria dla dzieci są najlepsze - zdradziła "Fleszowi" Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. Ponad miesiąc temu zostałam babcią i nie mogę doczekać się tego, co Kasia poradzi mi w programie, bo już przekonałam się, że kupowanie czegoś odpowiedniego i dobrego dla dziecka wcale nie jest proste - dodaje.


W swoim nowym poradniku Cichopek będzie pokazywała, jakie zabawki są najlepsze dla dziecka i które z nich wpływają pozytywnie na jego rozwój. W programie nie zabraknie również rozmów z ekspertami i psychologami. Katarzyna pokaże również ciekawe miejsca dla mam oraz ich pociech, a także podpyta maluchy, jak widzą świat dorosłych.

Dzięki programowi Kasia będzie chciała udowodnić, że kobieta przy nadziei nie musi rezygnować z kariery. Przy odpowiednim zagospodarowaniu czasu i dbałości o siebie, do ostatnich dni ciąży może być aktywna i żyć bez większych wyrzeczeń. Nowy program Cichopek zagości w ramówce Polsat Cafe po wakacjach.

Zobacz: Kasia Cichopek wybrała imię dla drugiego dziecka

Pierwsze zdjęcia Kasi Cichopek w drugiej ciąży:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43