Barbara Kurdej-Szatan

Producenci "M jak miłość" zapewnią Basi Kurdej-Szatan specjalne warunki pracy! Znamy szczegóły

Barbara Kurdej-Szatan

Już za dwa miesiące Barbara Kurdej-Szatan urodzi upragnionego syna! Gwiazda i jej mąż ostatecznie potwierdzili płeć maleństwa i zdradzili, jakie imię wybiorą dla chłopca. Choć do porodu zostało jeszcze trochę czasu, to gwiazda już może cieszyć się urlopem macierzyńskim.

Basia skończyła pracę na planie „M jak miłość”. Ostatnią scenę z udziałem granej przez nią Asi, ze względów bezpieczeństwa, nakręcono online. Jak ustalił "Flesz", aktorka zrobiła to nagranie w domu!

Czy Joanna Chodakowska zniknie z "M jak miłość"?

Fani serialu zastanawiali się, czy jej bohaterka z powodu ciąży zniknie z serialu. Czy tak się rzeczywiście stanie?

W nowym sezonie, który będzie emitowany po wakacjach, bohaterka Basi zrobi test ciążowy, da on wynik pozytywny. Wtedy Joasia zdecyduje się wyjechać. Dowiemy się też, kto jest ojcem jej dziecka: Leszek czy Michał – zdradza „Fleszowi” Karolina Baranowska z MTL Maxfilm, firmy odpowiedzialnej za PR „M jak miłość”.

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła niedawno, że nie zamierza się spieszyć z powrotem na plan. Powód? Razem z mężem Rafałem Szatanem starali się o upragnione dziecko dwa lata. Poza tym po narodzinach ich pierwszej córeczki Hani para niemal od razu wróciła na plan programu „X Factor”, w którym wówczas brali udział.

„Kiedy [Hania] miała miesiąc, wróciliśmy do nagrań, więc było intensywnie i nerwowo. Dlatego teraz chciałabym, żeby wszystko po narodzinach naszego drugiego dziecka potoczyło się o wiele spokojniej i wolniej”, mówiła ostatnio Barbara w wywiadzie w „Party”.

Jak dowiedział się „Flesz”, producenci już czekają na powrót Kurdej-Szatan do „M jak miłość”. Nie wydarzy się to jednak wcześniej niż późną jesienią. Jeśli Basia zdecyduje się kontynuować zdjęcia jeszcze w tym roku, może liczyć na specjalne traktowanie.

Produkcja „M jak miłość” zawsze zapewnia mamom komfortowe warunki, m.in. osobną przyczepę, w której Basia będzie mogła karmić i spędzać przerwy z dzieckiem, oraz skrócony czas na planie, by jednorazowo nagrać jak najwięcej scen – dodaje Karolina Baranowska.

Kiedy Kurdej-Szatan postanowi ostatecznie wrócić do pracy? Więcej szczegółów w nowym wydaniu magazynu "Flesz".

Anna Lewandowska na okładce "Flesza"
Flesz

 

Po porodzie Barbara Kurdej-Szatan może liczyć na komfortowe warunki pracy na planie "M jak miłość".

Barbara Kurdej-Szatan z mężem. Aktorka podkreśliła ciążowy brzuszek w żółtej mini
East News

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48