Czarne chmury zawisły nad Antonim Królikowskim. Odkąd aktor ogłosił, że założył własną federację MMA, internauci nie zostawiają na nim suchej nitki. Teraz głos w sprawie zajął Arkadiusz Wiśniewski -prezydent Opola, miasta gdzie ma odbyć się najnowsza walka zaplanowana przez artystę.

Reklama

Prezydent Opola ostro o gali MMA Antoniego Królikowskiego

Antoni Królikowski znów jest na ustach wszystkich i niestety, wcale nie mówi się o nich pochlebnie. Po tym, jak artysta ogłosił, że został włodarzem MMA w sieci zawrzało. Nie trzeba było długo czekać, by aktor pochwalił się kolejną "radosną nowiną". Antoni Królikowski założył własną federację MMA i już zaplanował pierwszą walkę. Jak poinformował na Instagramie, w pierwsza walka będzie należała do sobowtórów Wladimira Putina i Wołodymyra Załenskiego. Po tych słowach na artystę spadła fala hejtu.

Gala, planowana przez Antoniego Królikowskiego ma się odbyć 30 kwietnia w Opolu. Czy do tego dojdzie? Głos w sprawie postanowił zabrać także prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski.

- Nie ma mojej zgody na galę MMA, której elementem miałaby być walka pomiędzy sobowtórami prezydenta Zełenskiego i Putina - napisał na Facebooku Arkadiusz Wiśniewski.

Telus/Akpa

Prezydent Opoza zapowiedział, że podjął już specjalne środki mające uniemożliwić Antoniemu Królikowskiego organizację kontrowersyjnej gali MMA w Opolu.

- Opole, jak i cała Polska, pomaga Uchodźcom i walczącym Ukraińcom. Będziemy robić to dalej! Organizatorzy tej pseudogali nie uprzedzali miasta o tak paskudnych pomysłach na "promocję" swojego wydarzenia. Dlatego zapewniam, że na pewno im na to nie pozwolimy - przyznał prezydent Opola. - Wydałem już polecenie uniemożliwienia realizacji tego idiotycznego pomysłu w Opolu - dodał.

Zobacz także

Do bojkotu budzącej wiele skrajnych emocji gali przyłączyli się nie tylko fani Antoniego Królikowskiego, ale też jego znajomi z pierwszych stron gazet. Gwiazdy miażdżą Antoniego Królikowskiego i w ostrych słowach wyrażają brak poparcia dla jego działań. Padły nawet wyzwiska.

Telus/Akpa

Myślicie, że Antoni Królikowski zrezygnuje z gali MMA z udziałem sobowtórów Putina i Załenskiego, a może będzie próbował zorganizować ją w innym mieście?

Reklama

Zobacz także: Antoni Królikowski chwali się nowym wyzwaniem! Został włodarzem gali walk MMA! Fani: "Ale żenada"

TRICOLORS/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama