Jarosław Kaczyński
East News
Newsy

O tym filmiku jest dziś głośno nie tylko w Sejmie! Nagrali jak Prezes Kaczyński przesyła buziaka! Wiadomo też komu

O tym filmiku jest dziś głośno nie tylko w Sejmie! Nagrali jak Prezes Kaczyński przesyła buziaka! Wiadomo też komu

 

Trzeba przyznać, że ten krótki filmik zrobił dziś zawrotną karierę! Nic dziwnego, widać na nim bardzo wyraźnie jak prezes PiS Jarosław Kaczyński przesyła buziaka w kierunku ław poselskich Prawa i Sprawiedliwości. Co więcej, dokładnie wiadomo do kogo skierowany jest ten gest - to ważna posłanka klubu!

 

Te transparenty to prawdziwe MEMY ulicy. Zobaczcie najciekawsze slogany i banery na protestach!

Prezes PiS przesyła buziaka

Jarosław Kaczyński uczestniczył w środę w dyskusji nad expose nowego premiera Mateusza Morawieckiego. Szef rządu, którego prezes sam wcześniej namaścił na tę funkcję, najpierw opowiedział o swoich planach, a potem musiał wysłuchać dyskusji nad swoim wystąpieniem. I nie zawsze było miło. Opozycja wyciągała bowiem Morawieckiemu to, co robił - albo czego zaniechał - jako niedawny pierwszy wicepremier. Posłowie PiS zaś starali się ze wszystkich sił bronić kolegi przed atakami. Często krzycząc ze swoich ław. Było więc gorąco.

 

Zobacz też: HIT DNIA! Prezes PiS zaczytany w Parlamencie w "Atlasie kotów" niemieckiego wydawnictwa. A dziś w sejmie ważne ustawy... 

 

Wszystkiemu przysłuchiwał się Jarosław Kaczyński. I to on stał się sensacją już po zakończeniu obrad. W sieci pojawił się bowiem filmik, na którym widać jak przesyła komuś buziaki! Zamieściła go na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek, która od razu pod nim wyjaśniła do kogo był kierowany ten niezwykły gest prezesa!

W odpowiedzi na różne dywagacje Prezes #PiS J. #Kaczyński przesłał buziaka prof. #Pawłowicz 😀😀😀

 

 

Zdziwieni? Prof. Krystyna Pawłowicz uchodzi za jedną z najaktywniejszych i posłanek o niespożytej wręcz energii, nad którą czasem trudno zapanować... Efektem tego są jej częste uwagi rzucane z ław sejmowych. Czasem bardzo głośno. Wiadomo jednak, że w klubie PiS cieszy się uznaniem. Czym jednak tak zasłużyła się prezesowi, że posłał jej buziaka?

Zobaczcie dłuższą wersję filmiku, który zamieściła sama posłanka.

 

 

I jak Wam się podoba?

 

Zobacz też: Krystyna Pawłowicz sparodiowana w “Uchu prezesa” nie jest zadowolona “w rzeczywistości jestem bardzo ładna, bardzo miła"

 

Prezes Kaczyński i prof. Pawłowicz w Sejmie:

Jarosław Kaczyński i Krystyna Pawłowicz w Sejmie
East News

 

Prof. Pawłowicz często bardzo angażuje się w sejmowe debaty:

Krystyna Pawłowicz z PiS
East News

Jarosław Kaczyński i dziecko
East News
Newsy
6 rzeczy, których nie wiedzieliście o dzieciństwie Jarosława Kaczyńskiego!
6 rzeczy, których nie wiedzieliście o dzieciństwie Jarosława Kaczyńskiego!
Memy z Jarosławem Kaczyńskim
Instagram
Fleszstyle
Turystyczna stylizacja Jarosława Kaczyńskiego to hit internetu. Dlaczego? MEMY
Turystyczna stylizacja Jarosława Kaczyńskiego to hit internetu. Dlaczego? MEMY
Jolanta Szczypińska, Jarosław Kaczyński witają się
Eastnews
Newsy
"Szczypińska znów coraz częściej pojawia się u boku prezesa". Mamy zdjęcia!
Znów są blisko?

Jolanta Szczypińska i Jarosław Kaczyński przyjaźnią się od lat, a media już wielokrotnie sugerowały, że poza miłością do kotów i pracą, łączy ich coś więcej. Prezes jednak szybko uciął wszelkie spekulacje, a w swojej książce nawet zasugerował, że posłanka chciała się wybić na "love story".  Jolanta Szczypińska i Jarosław Kaczyński  - co ich łączy? Kiedy zostałem premierem, przyniosła mi róże i się zaczęło. Zaczęło się love story. I ona to złapała. Nie mam o to do niej pretensji (...). Umocniła swoją pozycję jako 'narzeczona' premiera czy później prezesa. Pokochały ją tabloidy. Chwyciła życie pełną piersią - powiedział prezes PiS w książce "Polska naszych marzeń".  Posłanka chętnie komplementowała prezesa w mediach, a jego wizerunek dzięki plotkom o ich ślubie zdecydowanie się ocieplił. Prezes jednak szybko uciął wszelkie spekulacje, a posłanka w wywiadzie dla TVN Style przyznała, że łączy ich tylko przyjaźń, a to jest "dużo bardziej wartościowe uczucie niż miłość". Zdradziła też, że prezes zawsze pamięta o jej urodzinach i imieninach! Gdy plotki o ślubie pary ucichły, posłanka jednak dużo rzadziej pokazywała się z prezesem. Ale ostatnio to się zmieniło...   Jak podaje "Fakt", Jolanta Szczypińska ostatnio coraz częściej pojawia się u boku prezesa. Nie jest tajemnicą, że Szczypińska ma wyjątkowe względy u prezesa i może do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy! Do tego łączy ich miłość do...kotów. Jarosław Kaczyński w Sejmie zawsze wita ją z uśmiechem i całuje w dłoń. Czy plotki o łączącej ich bliskiej relacji znów wrócą? Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń ;-)   ZOBACZ:  Jarosław Kaczyński w VIVIE! o śmierci matki, brata, o przyjaciołach, swoich pasjach i marzeniach. Jedyny taki wywiad!   Jolanta Szczypińska, Jarosław Kaczyński na marszu w Warszawie...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner