Dziś w sejmie poruszane są ważne kwestie - reforma polskiego wymiaru sprawiedliwości, całkowity zakaz handlu w niedzielę i rekonstrukcja rządu. A czym zajmuje się w trakcie obrad prezes PiS? Jarosław Kaczyński podczas głosowań w Sejmie miał naprawdę ważne rzeczy na głowie i od samego początku czytał „Atlas kotów. Dzikie i domowe” niemieckiego wydawnictwa!

Reklama

Jarosław Kaczyński kocha koty, to wiedzą wszyscy, widocznie czytanie ustaw i dyskusja nad sprawami dla Polski nie jest w stanie zainteresować go bardziej niż ukochane kotki. ;)

Zobacz: Jarosław Kaczyński jakiego jeszcze nie widzieliście! Co go aż tak rozbawiło?! HIT

Zobacz także

O czym jest ta fascynująca książka Jarosława Kaczyńskiego?

„Atlas prezentuje wszystkie 38 gatunków kotowatych oraz 54 rasy kota domowego. Przybliży czytelnikowi fascynującą różnorodność i niezwykłe obyczaje członków tej dzikiej rodziny oraz pomoże wybrać najodpowiedniejszego kota osobom zainteresowanym posiadaniem domowego mruczka”.

Zobacz: 15 RZECZY, KTÓRE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ ZROZUMIEJĄ POSIADACZE KOTÓW

Przez chwilę Ryszard Terlecki, wicemarszałek i szef klubu parlamentarnego, pokazał mu coś na telefonie. Jarosław Kaczyński wybuchł wtedy śmiechem, ale kilka sekund później znowu zaczął przeglądać książkę o kotach.

To co się dzieje w Polskich Parlamencie, zainteresowało też zagraniczne media. Na "Washingtonpost.com" czytamy, że jeden z najsilniejszych polskich polityków w czasie obrad nad kluczowymi sprawami dla Polski i polskiej demokracji czyta "Atlas dla kotów".

Zobacz także: W "Milionerach" padło pytanie o... Jarosława Kaczyńskiego! Znacie poprawną odpowiedź?

Jarosław Kaczyński czyta "Atlas kotów" w czasie obrad sejmu.

East News

Ryszard Terlecki, wicemarszałek i szef klubu parlamentarnego - próbuje zainteresować prezesa PiS inną sprawą.

East News

Reklama

Jarosław Kaczyński wrócił do czytania "Atlasu kotów" za 9,99 zł.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama