Krystyna Pawłowicz
East News

Krystyna Pawłowicz sparodiowana w “Uchu prezesa” nie jest zadowolona “w rzeczywistości jestem bardzo ładna, bardzo miła"

Krystyna Pawłowicz
East News

Krystyna Pawłowicz jest jedną z głównych bohaterek udostępnionego dziś odcinka popularnego serialu satyrycznego "Ucho prezesa". Sparodiowana polityk PiS w serialu wdaje się w bójkę z ochroniarzem kanclerz Niemiec Angeli Merkel, by wejść do gabinetu prezesa, gdzie trwa akurat spotkanie na szczycie Merkel-Kaczyński.

Posłance Pawłowicz jednak nie przypadła do gustu parodia, czemu - jak to ma w zwyczaju - dała wyraz na swoim profilu facebookowym.

 

Pawłowicz odpowiada na "Ucho prezesa"

Krystyna Pawłowicz podsumowała ostatni odcinek "Ucha prezesa" dość ostro:

Pan Robert Górski opisał swe wulgarne wyobrażenie o mnie, skromnym pośle, emerycie, kobiecie w 8 odcinku swego „Ucha”. Wyobrażenie ukształtowane hejtami i bluzgami lewactwa - pisze posłanka. - Jako odbiorca zapewne jedynie lewackich mediów, nie wie, że w rzeczywistości jestem bardzo ładna, bardzo miła dla miłych, życzliwa, łagodna i uśmiechnięta - tak charakteryzuje samą siebie. 

Jak podkreśla, ma ekspresję i żywiołowość potrzebne w polityce. Odnosi się też do sceny bójki z ochroniarzem Merkel, po której ląduje na podłodze, po drodze niszcząc biurko w sekretariacie prezesa. Wyglądało to tak:

Parodia Krystyny Pawłowicz w Uchu Prezesa
Parodia Krystyny Pawłowicz w Uchu Prezesa

 

Pisze o twórcy serialu - satyryku Robercie Górskim: 

Panu Robertowi Górskiemu, jako prawdziwemu dżentelmenowi, najwyraźniej zastępczo osobiście ulżyło też po bardzo śmiesznym „rzucie" niby "moją” skromną, niewieścią osobą na „glebę”. Po wywiadzie dla GW, mógł wreszcie mi prawie realnie przyłożyć. Tylko aktorki szkoda - pisze.

Tu warto dodać, że w rolę posłanki wcieliła się Magdalena Kacprzak, akorka znana z "Barw szczęścia", czy "Drugiej szansy". Jak zagrała? Czy dobrze pokazała cechy pani Pawłowicz - oceńcie sami. Oto najnowszy odcinek "Ucha prezesa":

 

Ucho prezesa 8, cały odcinek

 

Zobacz też: Jarosław Kaczyński obejrzał serial "Ucho Prezesa"! Co wytknął Kabaretowi Moralnego Niepokoju?

 

Posłanka Pawłowicz pisze jeszcze o "agresywnej niesympatii" Górskiego, tradycyjnie o lewactwie i Wyborczej, oraz że... lubi Niemców. Zresztą zobaczcie, cały wpis:

Jak myślicie, pani Pawłowicz ma rację?

 

Krystyna Pawłowicz sparodiowana w "Uchu prezesa":

Parodia Krystyny Pawłowicz w Uchu Prezesa
YouTube screen/Ucho Prezesa

Parodia Krystyny Pawłowicz w Uchu Prezesa
YouTube screen/Ucho Prezesa

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47