Party Stories
prezenterzy-pytanie-na-sniadanie
Mat.prasowe
Newsy

Wiemy, za co najbardziej lubicie prezenterów "Pytania na Śniadanie"!

„Pytanie na śniadanie” to program, który możemy oglądać w telewizji już od… 18 lat! Nie istniałby jednak bez wyjątkowych prezenterów, którzy wstają skoro świt i rozmawiają z ciekawymi gośćmi. Bawią i zarażają dobrą energią. Z okazji urodzin „Pytania na Śniadanie” postanowiliśmy się was zapytać, za co najbardziej lubicie prezenterów programu. Byliśmy zaskoczeni, jak wiele osób wypełniło nasz quiz! Dlatego postanowiliśmy zebrać wszystko w całość i zrobić podsumowanie waszych odpowiedzi.

Zobaczcie, za co najbardziej lubicie prezenterów „Pytania na Śniadanie”!

marzena-rogalska
Mat.prasowe

Według wyników naszej ankiety Marzenę Rogalską uwielbiacie za zabawne sytuacje w programie na żywo! Wcale nas to nie dziwi, ponieważ gwiazda zawsze podchodzi do nich z uśmiechem i tym zjednuje sobie ludzi.

tomasz-kammel
Mat.prasowe

Tomasz Kammel jest jedną z tych osób, które są jak wino – im dojrzalsze, tym lepsze:). To, co jednak nie zmienia się od lat, to jego wyjątkowy, elegancki styl bycia, który wy również doceniliście w ankiecie.

marcelina-zawadzka
Mat.prasowe

Kiedyś Marcelina Zawadzka była kojarzona głównie z powodu niezwykłej urody. Jednak, odkąd została prowadzącą „Pytania na Śniadanie”, Marcelinę cenicie najbardziej za jej wrażliwość.

tomasz-wolny
Mat.prasowe

Tomasza Wolnego najbardziej lubicie za jego wyjątkową inteligencję. Ten wynik specjalnie nas nie zaskoczył, ponieważ Tomasz jest znany ze swojego ogromnego doświadczenia i wyjątkowej wiedzy.

ida-nowakowska
Mat.prasowe

Za co uwielbiacie Idę Nowakowską? Za pozytywną energię, którą zaraża całe studio i widzów przed telewizorami! Nie wiemy, jak ona to robi, że zawsze ma dobry humor, ale bardzo zazdrościmy :).

lukasz-nowicki
Mat.prasowe

Mimo że od 10 lat Łukasz Nowicki prowadzi „Pytanie na Śniadanie”, to zawsze sumiennie przygotowuje się do każdego wydania programu. W naszej ankiecie wyszło, że cenicie go właśnie za jego profesjonalizm.

malgorzata-tomaszewska
Mat.prasowe

Małgorzata Tomaszewska to prawdziwy wulkan energii – nie boi się głośno śmiać, śpiewać czy tańczyć na wizji. Uwielbiacie ją właśnie za jej radość życia!

aleksander-sikora
Mat.prasowe

Co według was wyróżnia Aleksandra Sikorę? Luz i dystans! Nie da się ukryć, że w ekipie prezenterów „Pytania na Śniadanie”, to właśnie Aleksander uchodzi za tego „najzabawniejszego”.

kasia cichopek
Mat.prasowe

Kasia Cichopek dołączyła niedawno do ekipy „Pytania na Śniadanie” i widać, że czuje się tam, jak ryba w wodzie. Wy polubiliście ją najbardziej za pozytywną aurę, którą roztacza wokół siebie.

maciej-kurzajewski
Mat.prasowe

Maciej Kurzajewski powrócił po latach do prowadzenia „Pytania na Śniadanie”. Bardzo nas to cieszy, ponieważ ma niezwykły dar do prowadzenia ciekawych rozmów. Potwierdziliście to również w naszej ankiecie!

Dziękujemy, że wzięliście udział w naszym quizie!

Materiał powstał z udziałem TVP

Quiz z pytania na śniadanie
mat. prasowe
Newsy
QUIZ! Za co lubisz najbardziej gwiazdy "Pytania na Śniadanie"?

Czy uwierzycie, że "Pytanie na Śniadanie" możemy oglądać w telewizji już od... 18 lat?! Prezenterzy tego programu towarzyszą nam podczas porannych przygotowań do pracy, jak i leniwych weekendów. To właśnie oni dbają o atmosferę programu, prowadzą ciekawe rozmowy z gośćmi, zarażają dobrą energią, a nawet… dają powody do śmiechu podczas zabawnych wpadek na żywo:). Właśnie dlatego postanowiliśmy przygotować dla was quiz, w którym możecie powiedzieć, za co najbardziej lubicie prowadzących „Pytania na Śniadanie”. Koniecznie weźcie w nim udział, a my potem stworzymy artykuł z podsumowaniem waszych odpowiedzi. Jesteśmy pewni, że gwiazdom zrobi się bardzo miło, kiedy przeczytają, za co darzycie je sympatią! Program do tworzenia quizów - od Riddle

Tomasz Wolny odchodzi z PNŚ?
Newsy
Tomasz Wolny odchodzi z "Pytania na śniadanie"!? Mamy komentarz Marceliny Zawadzkiej!

Tomasz Wolny odchodzi z programu „ Pytanie na śniadanie ”? Takie informacje nieoficjalnie ustalił Fakt.pl. Według informacji podanych w serwisie dziennikarz zostanie przeniesiony do kanałów informacyjnych, z którymi był pierwotnie związany. Nie wiadomo jeszcze, kto miałby go zastąpić w porannej telewizji śniadaniowej i zasiądzie na kanapie obok Marceliny Zawadzkiej . Czy Tomasz Wolny odejdzie z "Pytania na śniadanie"? Jak donosi tabloid niebawem Tomasz Wolny ma wrócić do prowadzenia programów wyłącznie w kanałach informacyjnych. To w nich osiągał największe sukcesy, a w plebiscycie Telekamer aż trzykrotnie był nominowany w kategorii „Prezenter informacyjny”. W tym roku zdobył statuetkę po raz pierwszy. Dziennikarz w telewizji śniadaniowej w śniadaniówce pojawił się w 2015 roku. Razem z Marceliną Zawadzką tworzą jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych duetów. Według informacji „Faktu” niebawem rozpoczną się castingi na nowego prowadzącego, a Tomasz Wolny nowymi obowiązkami ma zająć się od jesieni. Mamy komentarz Marceliny Zawadzkiej o odejściu Wolnego z "Pytania na śniadanie"! Zapytaliśmy Marcelinę Zawadzką o komentarz w tej sprawie i jednoznacznie odpowiedziała, że nic nie wie na temat odejścia Tomasza Wolnego z programu: Ja nic o tym nie wiem... i wątpię, że tak jest - zdradziła Party.pl była Miss. Tomasz Wolny dementuje! Na swoim Facebooku Tomasz Wolny zdementował te informacje: Autorom tekstu dzięki za uwagę, ale gdyby następnym razem zainteresowali się jedną z moich akcji dla dzieciaków, Powstańców albo dla moich przyjaciół z zespołem Downa, czyli czymś co ma miejsce NAPRAWDĘ... to będę bardzo zobowiązany! 😉 A w tak zwanym międzyczasie, niezmiennie, od świtu widzimy się...

Pytanie na Śniadanie, sesja promo
Mat. prasowe
TV-Show
"Pytanie na śniadanie" ma już 18 lat! Zobacz niezwykłą sesję zdjęciową z gwiazdami programu!
Sesja zdjęciowa z gwiazdami programu "Pytanie na śniadanie".

Choć ciężko w to uwierzyć, „Pytanie na śniadanie” świętuje w tym roku 18. urodziny! Telewizyjna Dwójka niezmiennie od września 2002 roku, każdego poranka, daje widzom potężną dawkę energii, wiedzy, porad i ciekawych informacji z wielu dziedzin życia! W każdym z wydań poruszane i omawiane są tematy bliskie wszystkim nam, oczywiście przy udziale gości, specjalistów i ekspertów z danej tematyki. Całość dopełnia wyjątkowe grono prowadzących. I to właśnie z nimi powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa dla „Vivy!" z okazji tzw. „osiemnastki”. Zobaczcie! "Pytanie na śniadanie" ma 18 lat. Wyjątkowa sesja zdjęciowa! Oto oni! Pięć par prowadzących "Pytanie na śniadanie", bez których widzowie nie wyobrażają sobie tego programu. To oni nadają mu rytm, który każdego widza wprawia w dobry nastrój na cały dzień.  Ida Nowakowska, Marcelina Zawadzka, Marzena Rogalska, Małgorzata Tomaszewska i nowa w tym gronie Katarzyna Cichopek - oto piękne prezenterki "Pytania na śniadanie". Towarzyszą prawdziwi dżentelmeni: Łukasz Nowicki, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora, Tomasz Wolny i Maciej Kurzajewski! Co łączy wszystkie pary? Wszystkie doskonale uzupełniają się na ekranie, wspierają oraz... mają swobodę, niezbędną do prowadzenia programu na żywo, w którym dzieje się naprawdę wiele!  Tomasz Wolny i Marcelina Zawadzka z "Pytaniem na śniadanie" są związani od 2015 roku. Ta para wprowadza do show mnóstwo uśmiechu i radości!  Jeśli można byłoby zamknąć energię wulkanu, w jednej osobie, do tego ciepło tropiku, piękno, spontaniczność, dobroć - to to jest Marcelina Zawadzka. To dziewczyna do tańca i do różańca! - tak o Zawadzkiej mówił Wolny w rozmowie z plejadą.pl. ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner