„Pytanie na śniadanie” to program, który możemy oglądać w telewizji już od… 18 lat! Nie istniałby jednak bez wyjątkowych prezenterów, którzy wstają skoro świt i rozmawiają z ciekawymi gośćmi. Bawią i zarażają dobrą energią. Z okazji urodzin „Pytania na Śniadanie” postanowiliśmy się was zapytać, za co najbardziej lubicie prezenterów programu. Byliśmy zaskoczeni, jak wiele osób wypełniło nasz quiz! Dlatego postanowiliśmy zebrać wszystko w całość i zrobić podsumowanie waszych odpowiedzi.

Reklama

Zobaczcie, za co najbardziej lubicie prezenterów „Pytania na Śniadanie”!

Mat.prasowe

Według wyników naszej ankiety Marzenę Rogalską uwielbiacie za zabawne sytuacje w programie na żywo! Wcale nas to nie dziwi, ponieważ gwiazda zawsze podchodzi do nich z uśmiechem i tym zjednuje sobie ludzi.

Mat.prasowe

Tomasz Kammel jest jedną z tych osób, które są jak wino – im dojrzalsze, tym lepsze:). To, co jednak nie zmienia się od lat, to jego wyjątkowy, elegancki styl bycia, który wy również doceniliście w ankiecie.

Mat.prasowe

Kiedyś Marcelina Zawadzka była kojarzona głównie z powodu niezwykłej urody. Jednak, odkąd została prowadzącą „Pytania na Śniadanie”, Marcelinę cenicie najbardziej za jej wrażliwość.

Mat.prasowe

Tomasza Wolnego najbardziej lubicie za jego wyjątkową inteligencję. Ten wynik specjalnie nas nie zaskoczył, ponieważ Tomasz jest znany ze swojego ogromnego doświadczenia i wyjątkowej wiedzy.

Mat.prasowe

Za co uwielbiacie Idę Nowakowską? Za pozytywną energię, którą zaraża całe studio i widzów przed telewizorami! Nie wiemy, jak ona to robi, że zawsze ma dobry humor, ale bardzo zazdrościmy :).

Mat.prasowe

Mimo że od 10 lat Łukasz Nowicki prowadzi „Pytanie na Śniadanie”, to zawsze sumiennie przygotowuje się do każdego wydania programu. W naszej ankiecie wyszło, że cenicie go właśnie za jego profesjonalizm.

Mat.prasowe

Małgorzata Tomaszewska to prawdziwy wulkan energii – nie boi się głośno śmiać, śpiewać czy tańczyć na wizji. Uwielbiacie ją właśnie za jej radość życia!

Mat.prasowe

Co według was wyróżnia Aleksandra Sikorę? Luz i dystans! Nie da się ukryć, że w ekipie prezenterów „Pytania na Śniadanie”, to właśnie Aleksander uchodzi za tego „najzabawniejszego”.

Mat.prasowe

Kasia Cichopek dołączyła niedawno do ekipy „Pytania na Śniadanie” i widać, że czuje się tam, jak ryba w wodzie. Wy polubiliście ją najbardziej za pozytywną aurę, którą roztacza wokół siebie.

Mat.prasowe

Maciej Kurzajewski powrócił po latach do prowadzenia „Pytania na Śniadanie”. Bardzo nas to cieszy, ponieważ ma niezwykły dar do prowadzenia ciekawych rozmów. Potwierdziliście to również w naszej ankiecie!

Dziękujemy, że wzięliście udział w naszym quizie!

Reklama

Materiał powstał z udziałem TVP

Reklama
Reklama
Reklama