prezenterzy-pytanie-na-sniadanie
Mat.prasowe

Wiemy, za co najbardziej lubicie prezenterów "Pytania na Śniadanie"!

prezenterzy-pytanie-na-sniadanie
Mat.prasowe

„Pytanie na śniadanie” to program, który możemy oglądać w telewizji już od… 18 lat! Nie istniałby jednak bez wyjątkowych prezenterów, którzy wstają skoro świt i rozmawiają z ciekawymi gośćmi. Bawią i zarażają dobrą energią. Z okazji urodzin „Pytania na Śniadanie” postanowiliśmy się was zapytać, za co najbardziej lubicie prezenterów programu. Byliśmy zaskoczeni, jak wiele osób wypełniło nasz quiz! Dlatego postanowiliśmy zebrać wszystko w całość i zrobić podsumowanie waszych odpowiedzi.

Zobaczcie, za co najbardziej lubicie prezenterów „Pytania na Śniadanie”!

marzena-rogalska
Mat.prasowe

Według wyników naszej ankiety Marzenę Rogalską uwielbiacie za zabawne sytuacje w programie na żywo! Wcale nas to nie dziwi, ponieważ gwiazda zawsze podchodzi do nich z uśmiechem i tym zjednuje sobie ludzi.

tomasz-kammel
Mat.prasowe

Tomasz Kammel jest jedną z tych osób, które są jak wino – im dojrzalsze, tym lepsze:). To, co jednak nie zmienia się od lat, to jego wyjątkowy, elegancki styl bycia, który wy również doceniliście w ankiecie.

marcelina-zawadzka
Mat.prasowe

Kiedyś Marcelina Zawadzka była kojarzona głównie z powodu niezwykłej urody. Jednak, odkąd została prowadzącą „Pytania na Śniadanie”, Marcelinę cenicie najbardziej za jej wrażliwość.

tomasz-wolny
Mat.prasowe

Tomasza Wolnego najbardziej lubicie za jego wyjątkową inteligencję. Ten wynik specjalnie nas nie zaskoczył, ponieważ Tomasz jest znany ze swojego ogromnego doświadczenia i wyjątkowej wiedzy.

ida-nowakowska
Mat.prasowe

Za co uwielbiacie Idę Nowakowską? Za pozytywną energię, którą zaraża całe studio i widzów przed telewizorami! Nie wiemy, jak ona to robi, że zawsze ma dobry humor, ale bardzo zazdrościmy :).

lukasz-nowicki
Mat.prasowe

Mimo że od 10 lat Łukasz Nowicki prowadzi „Pytanie na Śniadanie”, to zawsze sumiennie przygotowuje się do każdego wydania programu. W naszej ankiecie wyszło, że cenicie go właśnie za jego profesjonalizm.

malgorzata-tomaszewska
Mat.prasowe

Małgorzata Tomaszewska to prawdziwy wulkan energii – nie boi się głośno śmiać, śpiewać czy tańczyć na wizji. Uwielbiacie ją właśnie za jej radość życia!

aleksander-sikora
Mat.prasowe

Co według was wyróżnia Aleksandra Sikorę? Luz i dystans! Nie da się ukryć, że w ekipie prezenterów „Pytania na Śniadanie”, to właśnie Aleksander uchodzi za tego „najzabawniejszego”.

kasia cichopek
Mat.prasowe

Kasia Cichopek dołączyła niedawno do ekipy „Pytania na Śniadanie” i widać, że czuje się tam, jak ryba w wodzie. Wy polubiliście ją najbardziej za pozytywną aurę, którą roztacza wokół siebie.

maciej-kurzajewski
Mat.prasowe

Maciej Kurzajewski powrócił po latach do prowadzenia „Pytania na Śniadanie”. Bardzo nas to cieszy, ponieważ ma niezwykły dar do prowadzenia ciekawych rozmów. Potwierdziliście to również w naszej ankiecie!

Dziękujemy, że wzięliście udział w naszym quizie!

Materiał powstał z udziałem TVP

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26