Klara Lewandowska Prezent dla Klary Klara Lewandowska w spodenkach w kraby Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, mecz Polska - Litwa
Klara Lewandowska
Ania pokazała zdjęcie!
1/4
Klara Lewandowska

 

Gwiazdy mają to szczęście, że różne marki i firmy zasypują je prezentami. Szczęście, albo po prostu przywilej - w końcu potem reklamują owe rzeczy na swoich Instagramach, zapewniając im niezły rozgłos czy zasięg. Jeszcze lepiej mają gwiazdy z dziećmi - tak jak Anna Lewandowska, która od momentu narodzin Klary ciągle odbiera dla niej jakieś podarunki. Ten najnowszy zaskoczył samą trenerkę. Jest naprawdę oryginalny! 

 

Zobacz: Mało kto decyduje się na to, co robią Lewandowscy na wakacjach! ZOBACZ

 

2/4
Prezent dla Klary

 

Klara dostała bowiem uniwersalne urządzenie kuchenne dla juniora! A przy okazji tytuł małego szefa kuchni. Co napisała Anna? „SZOK”! W sumie, Klara niedawno skończyła rok, ciężko powiedzieć, czy myśli już o gotowaniu. 

 

Zobacz: Gotowanie z dzieckiem, czyli sposób na nudę 

3/4
Klara Lewandowska w spodenkach w kraby
Instagram

 

Choć Klara ma nieco ponad rok, otrzymuje mnóstwo prezentów od różnych firm, które liczą na reklamę u Ani Lewandowskiej. Podobnie sprawa wygląda u innych gwiazd, co czasami wywołuje spore emocje...

 

Zobacz: Hejt na ciężarną Olgę Frycz za wpisy reklamowe. Odpowiedziała!

 

4/4
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, mecz Polska - Litwa

 

Klara Lewandowska w maju skończyła rok i z pewnością jest już najpopularniejszym dzieckiem w polskim show biznesie. A nawet trendsetterką! ;) Ciuchy, które ma na sobie, zazwyczaj szybko znikają ze sklepowych półek.

 

Zobacz: Klara Lewandowska odświeżyła garderobę! ;) Jej sukienka i spodenki już są hitem tego lata