Magda Gessler schudła?

Kolejna premiera książki Magdy Gessler. Mamy już okładkę! To zdecydowanie będzie bestseller królowej polskiej kuchni!

Magda Gessler schudła?

Magda Gessler wydała nową książkę! Jest to oczywiście książka kucharska. Najnowsza publikacja gwiazdy polskich kulinariów nosi tytuł "Kuchnia Polska Magdy Gessler". Jak nietrudno się domyślić, to zbiór przepisów kulinarnych na pyszne, polskie dania.

 

"Kuchnia Polska Magdy Gessler" już w sprzedaży

 

Magda Gessler we właściwy tylko sobie sposób splata w niej polskie tradycje kulinarne ze smakami światowej kuchni. Co ciekawe wszystkie receptury okraszone zostały garścią unikatowych, autorskich porad popularnej polskiej restauratorki. Królowa kulinariów w swojej nowej książce serwuje nam najlepsze przystawki, lekkie i sycące zupy, a także dania z mąki, kaszy i ziemniaków. Nie zabraknie prostych przepisów na aromatyczne mięsa i ryby oraz pyszne ciasta z owocami, makiem i serem. Na każdej stronie czekają doskonale doprawione, aromatyczne i pięknie podane dania, które szybko przygotujemy we własnym domu. Magda Gessler to prawdziwa kobieta biznesu! Niedawno w księgarniach pojawił się jej przewodnik po najlepszych w Polsce restauracjach i hotelach „Magda Gessler - Poziomki 2016/2017”, a teraz przyszła pora na książkę kucharską! Wybieracie się do księgarni? ;)

 

Zobacz też: Magda Gessler schudła?! Pokazała zdjęcia w sportowym kombinezonie i fani oszaleli! "Co za talia! Ale szczupła".

 

Oto okładka "Kuchni Polskiej Magdy Gessler"!

Magda Gessler
Edipresse

Szykuje się kolejny bestseller królowej polskiej kuchni?

Magda Gessler w sandałkach

Więcej na temat Magda Gessler książki gwiazd
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13