Donald Tusk, Monika Olejnik i Kasia Tusk

Tusk przeprasza za wpis na Twitterze. To przez Olejnik?

Donald Tusk, Monika Olejnik i Kasia Tusk

Kasia Tusk przez lata pracowała na swój sukces w show-biznesie, aż  końcu znalazła pomysł na siebie. Od kilku lat prowadzi hitowego bloga Make Life Easier, w którym doradza czytelniczkom, jak się ubrać za niewielkie pieniądze lub aktywnie spożytkować wolny czas. Jej poletko cieszy się ogromną popularnością i działa prężnie, a do tego przynosi całkiem niezłe zyski. Przypomnijmy: Kasia Tusk podwoiła zyski ze swojego bloga

Dziś makelifeeasier.pl obchodzi 2-lecie swojego istnienia. Kasia z tej okazji podziękowała wszystkim za pomoc oraz wsparcie:

- Stało się! Mój blog skończył właśnie dwa lata:). Nie mogę uwierzyć jak szybko ten czas minął, ile wspaniałych rzeczy mi się w związku z tym przytrafiło i jak wiele się nauczyłam:). Myślę, że to dobry moment, aby podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu tej strony i sprawiły, że wciąż mam ogromną ochotę tworzyć dalej:)


Na liście podziękowań nie mogło zabraknąć jej taty - Donalda Tuska. Premier, którego rozpiera duma z powodu sukcesu córki, natychmiast zamieścił odpowiedź na... Twitterze:

- To najpiękniejszy prezent. Bardzo Cię kocham Kasiu i gratuluję!

Donald Tusk na Twitterze

Wpis premiera znalazła wielu sympatyków. Ale oczywiście znaleźli się i tacy, którym ten pomysł nie przypadł do gustu:

- Nie wierzę, żeby @premiertusk pisał o 2. urodzinach bloga swojej córki. To jest po prostu niemożliwe. Są chyba ważniejsze sprawy - pisali ci, którym wyznanie premiera podniosło ciśnienie.
 

Do grona krytyków dołączyła też Monika Olejnik, która znana jest ze swoich kąśliwych uwag. Swoją opinią na ten temat postanowiła podzielić się na Facebooku:

- Premier mógłby składać swojej córce życzenia tradycyjnymi metodami, zamiast na "oficjalnym profilu premiera Donalda Tuska" na Twitterze...

Monika Olejnik o wypowiedzi Donalda Tuska na Facebooku

Najwyraźniej po ostrych słowach dziennikarki i użytkoników portalu społecznościowego, premier poczuł skruchę i przeprosił:

- Jestem po prostu dumny z córki jak każdy ojciec. Jeśli kogoś uraziłem - przepraszam.

Donald Tusk na Twitterze

Chyba Monika zapomniała o swoich życzeniach noworocznych dla fanów na Facebooku. Przypomnijmy: Ostry Sylwester u Moniki Olejnik :)

Monika Olejnik sylwester 2012

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22