Anna i Robert Lewandowscy z Klarą na ślubie przyjaciół Anna i Robert Lewandowscy z córką polecieli na wakacje do Włoch Anna i Robert Lewandowscy z córką polecieli na wakacje do Włoch Ania i Robert Lewandowscy na spacerze z Klarą Robert i Ania Lewandowscy - pierwsze wspólne wyjście bez Klary
Anna i Robert Lewandowscy z Klarą na ślubie przyjaciół
Instagram
1/5
Anna i Robert Lewandowscy z Klarą na ślubie przyjaciół
Instagram

Jak dostać pracę u Anny i Roberta Lewandowskich? To pytanie prawdopodobnie zadaje sobie wielu fanów tej popularnej pary. Tym bardziej, że poza działalnością sportową, Lewandowscy inwestują w liczne biznesu. Niedawno para postanowiła otworzyć własną agencję wizerunkową Stor9_. Firma ma zajmować się nie tylko dbaniem o komunikację Ani i Roberta, którzy są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych, ale również oferować usługi wizerunkowe dla innych znanych sportowców i nie tylko. 

Anna i Robert Lewandowscy w dziedzinach, które reprezentują, osiągnęli światowy poziom. Tak wielki sukces zawsze wiąże się z większym zainteresowaniem marketerów czy wreszcie aktywnością biznesową. Mnogość tych tematów doprowadziła do podjęcia przez nich decyzji o usystematyzowaniu pracy i rozbudowaniu zespołu specjalistów odpowiedzialnych za wsparcie w obszarach komunikacji, zwłaszcza tej o wymiarze komercyjnym - powiedziała Anna Zielińska, CEO Stor9_, w wywiadzie dla portalu proto.pl.

 

Zobacz też: Czym bawi się mała Klara Lewandowska? Nie będziecie zdziwieni... Zdjęcie Ani to hit!

 

Czym Lewandowscy kierowali się w dobieraniu zespołu do swojej nowej firmy? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, by pracować dla Ani i Roberta? Sprawdź na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Anna Lewandowska ma zachcianki. Nie uwierzycie, co ugotowała sobie w czasie upału!

2/5
Anna i Robert Lewandowscy z córką polecieli na wakacje do Włoch
East News

Dostać pracę u Anny i Roberta Lewandowskich wcale nie był łatwo! Kandydaci musieli się wykazać nie tylko wysokimi kwalifikacjami profesjonalizmem, ale również zainteresowaniami, zgodnymi z profilem agencji.

 

Zależy nam na tym, żeby osoby, które zatrudniamy, nie tylko posiadały wiedzę stricte profesjonalną, ale również żywo interesowały się obszarami, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Sprawdza się teoria, że wśród pasjonatów dużo łatwiej o dobre koncepcje i szybkie ich wdrażanie. Widzimy to na przykładzie naszego zaangażowania w pracę dla Anny i Roberta Lewandowskich - mówiła Anna Zielińska w wywiadzie dla proto.pl.

A czy jest jeszcze szansa, aby dostać pracę u Lewandowskich? Sprawdź na kolejnej stronie!

3/5
Anna i Robert Lewandowscy z córką polecieli na wakacje do Włoch
East News

Dobraliśmy osoby odpowiadające potrzebom oraz wyzwaniom, jakie przed Stor9_ postawili inwestorzy. Mamy ściśle sprecyzowane oczekiwania wobec członków naszego zespołu. Jesteśmy także otwarci na aplikacje osób, które posiadają kompetencje w budowaniu wizerunku, media relations oraz szeroko pojętym digitalu - podkreśliła Zielińska.

 

Zatem aplikacje nadal mile widziane! ;)

4/5
Ania i Robert Lewandowscy na spacerze z Klarą
Instagram/Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy bardzo dbają o swój medialny wizerunek, a do tego... wydają się niezwykle sympatyczni. Fani za nimi przepadają! Na pewno są również świetnymi szefami dla swoich pracowników. ;)

5/5
Robert i Ania Lewandowscy - pierwsze wspólne wyjście bez Klary
East News

Chcielibyście pracować u Ani i Roberta Lewandowskich? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie!