Piotr Woźniak Starak na festiwalu w Sopocie w sierpniu Piotr Woźniak Starak w garniturze Piotr Woźniak Starak
Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Życie Piotra Woźniaka-Staraka zostanie pokazane na dużym ekranie? Po ostatniej wypowiedzi nowego szefa Watchout studio, Krzysztofa Tejnera plotki na ten temat nie cichną. Czy przyjaciele producenta filmowego uczczą go w wyjątkowy sposób i zekranizują film o nim? Jest już komentarz w tej sprawie! Przeczytajcie.

1/3
Piotr Woźniak Starak na festiwalu w Sopocie w sierpniu

Podczas festiwalu filmowego w Gdyni, Krzysztof Tejner wygłosił oświadczenie dotyczące dalszej działalności firmy Watchout Studio. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka wyznał, że spółka dalej będzie kontynuować działalność. Planowane są już kolejne filmy, w tym jeden biograficzny.

W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy - powiedział Krzysztof Terej. 

2/3
Piotr Woźniak Starak w garniturze

Czy zatem planowany jest film biograficzny o Piotrze Woźniaku-Staraku? Nowy szef odniósł się do plotek w rozmowie z "Faktem". 

- Absolutnie nie robimy filmu o Piotrze. Nie mamy takich planów na ten moment - powiedział. 

Zobacz także: Doda o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak. Takich słów nikt się nie spodziewał 

3/3
Piotr Woźniak Starak

Przypomnijmy, Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na mazurskim jeziorze Kisajno. Producent filmowy wypadł z motorówki. Nie udało mu się dopłynąć do brzegu.

Piotr Woźniak-Starak kochał filmy, a ostatni z wyprodukowanych przed niego dzieł nosi tytuł "Ukryta gra". Premiera miała miejsce po śmierci producenta, 20 września w Gdyni. Jak podała trójmiejska Wyborcza Krzysztof Terej poprosił gości o minutę ciszy przed pokazem. Na premierze pojawili się Agnieszka Woźniak-Starak i rodzice Piotra. 

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak