Janusz Chabior i Agata Wątróbska na gali Polskie Nagrody Filmowe Orły 2020
Jakub Kaminski/East News
Newsy

Power Couple: Janusz Chabior i Agata Wątróbska historia ich niesamowitej miłości. Czekali na siebie wiele lat!

Janusz Chabior i 18-lat młodsza żona Agata Wątróbska w programie "Power Couple" TVN. Dobrali się jak w korcu maku.

Na planie "Power Couple" w TVN najwięcej się śmieją, mają do siebie największy dystans, nie wstydzą się przyznać, że czegoś kompletnie nie potrafią. Jedną z najbarwniejszych aktorskich par w polskim show-biznesie, Agatę Wątróbską i Janusza Chabiora oglądamy w hitowym programie TVN. On – z ugruntowaną pozycją w mocnym męskim kinie z rolami w „PitBullu” i „Służbach specjalnych”, ona – z sukcesami na deskach warszawskich teatrów i scenie kabaretowej. Choć na udział w show zgodzili się niemal od razu, mieli też pewne obawy.

Baliśmy się, jak wypadniemy. Jesteśmy trochę roztrzepani, chaotyczni - przyznał aktor w „DD TVN”.

Poznajcie ich niezwykłą historię miłości! 

"Love Never Lies": Maja Bohosiewicz zdradza, jak działa eye detect. WYWIAD

Historia miłości Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej

Mimo że Agata i Janusz to para z najkrótszym stażem spośród uczestników programu, natychmiast podbili serce widzów. Jaki jest ich sekret?  Poznali się na planie etiudy filmowej, którą reżyserowała Joanna Satanowska, partnerka jedynego syna Janusza – Nikodema. Agata grała zakochaną w Januszu, ale aktor
wpadł jej w oko naprawdę. Na koniec wspólnej pracy Wątróbska poprosiła, by Chabior pomógł jej ustawić w samochodzie nawigację i… na tym się skończyło! Musiało minąć kilka lat, by znowu się spotkali. Na sylwestra 2018 roku u ich wspólnego przyjaciela Roberta Górskiego żadne z nich nie miało ochoty przyjść. Byli w nie najlepszych humorach i identycznej sytuacji – single, którym wydawało się, że już nie spotkają nikogo bliskiego. Na imprezę jednak w końcu się wybrali. Na miejscu, choć nie zaczęli dobrze, bo Janusz w ogóle nie skojarzył, że już zna Agatę, to szybko przekonali się, że mają podobne, abstrakcyjne poczucie humoru. Nie przestraszyła ich 18-letnia różnica wieku.

„To moja tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat i nie narzekał. W sumie ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda, więc jest wszystko dobrze”, opowiadał Chabior w „DD TVN”. „A w gruncie rzeczy najstarszy w naszym związku jest pies”, dodał z właściwym sobie poczuciem humoru, przedstawiając widzom 22-letniego kundelka Batmana.

Zobacz także: "Power Couple": Agata i Piotr Rubikowie spędzają pandemię w luksusowej willi z basenem! Oto jak mieszkają

Janusz Chabior i Agata Wątróbska dobrali się jak w korcu maku!

„To był najmniejszy ślub świata”, napisał Chabior na Instagramie w czerwcu ubiegłego roku, bo mimo że trwała pandemia, narzeczeni nie chcieli przekładać ceremonii – po prostu ograniczyli liczbę gości do
minimum. Pobrali się w klasztorze Kamedułów na warszawskich Bielanach. „To był jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu”, mówił aktor bez wahania, a jego żona wspominała, że popłakali się ze wzruszenia, jeszcze zanim uroczystość się zaczęła. Zdradziła również, że Janusz, jako niewierzący, miał wątpliwości co do ceremonii w kościele i zrobił to tylko dla niej – wzięli ślub mieszany. „Agata więc przysięgała Bogu, a ja miłości”, tłumaczył aktor w programie „Demakijaż”.

Wątróbska i Chabior dobrali się jak w korcu maku. Jakby Agatę wrzucić do maszyny, która odwraca płeć, to wyszedłby Janusz i odwrotnie – śmieje się w rozmowie z „Party” Robert Górski. – Razem z żoną spędziłem z nimi kilka dni wakacji i to jest najlepszy sprawdzian, kim są razem i z osobna. Są niewymagający, serdeczni i towarzyscy. Nie ma nudy, nie ma nerwów i jest wesoło – dodaje Górski.

Tę swobodę i dopasowanie Agaty i Janusza widać także w satyrycznym programie „Ja, moja garderoba i goście”, który prowadzą na Instagramie.

To jest para z gigantycznym poczuciem humoru. Po prostu miło się patrzy, jak oni się kochają", mówi „Party” Paweł Domagała, przyjaciel Agaty i Janusza.

I trudno się z nim nie zgodzić!

Zobacz także: Janusz Chabior z młodszą o 18 lat żoną w nowym show TVN "Power Couple"! Jak się poznali? Kim jest Agata Wątróbska? 

Agata Wątróbska i Janusz Chabior pobrali się rok temu!

Janusz Chabior z młodszą o 18 lat żoną, Agatą Wątróbską
x-news

To najbardziej zabawna para w show "Power Couple" TVN.

Janusz Chabior z partnerką
East News

Do programu Janusz Chabior zabrał swojego 21-letniego psa.  Wszyscy go pokochali.

Janusz Chabior z młodszą o 18 lat żoną, Agatą Wątróbską
x-news

Zobacz także
Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili całują się na ulicy

"Power Couple": Tak zaczęła się miłość Katarzyny Pakosińskiej i Irakli Basilaszwili. Mąż uratował jej życie! 

Agata Rubik schudła

"Power Couple": Agata i Piotr Rubikowie spędzają pandemię w luksusowej willi z basenem! Oto jak mieszkają

 

Janusz Chabior z młodszą o 18 lat żoną, Agatą Wątróbską
x-news
TV-Show
Janusz Chabior z młodszą o 18 lat żoną w nowym show TVN "Power Couple"! Jak się poznali? Kim jest Agata Wątróbska? 
Janusz Chabior i Agata Wątróbska razem w Power Couple w TVN! Kim jest żona Janusza Chabiora?

Janusz Chabior i jego młodsza o 18 lat żona Agata Wątróbska wezmą udział w nowym show TVN "Power Couple", którego premiera już dziś, w sobotę, o godzinie 20. w TVN! Jak i gdzie się poznali? Kim jest Agata Wątróbska? Czym się zajmuje? Spieszmy z odpowiedzią na wszystkie pytania. O tej parze może być naprawdę głośno! Janusz Chabior i Agata Wątróbska - jak się poznali?  Janusz Chabior i Agata Wątróbska o tym, że są razem, poinformowali fanów w kwietniu 2019 roku, publikując pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie. W zawrotnym tempie ich relacja posuwała się do przodu. W sierpniu 2019 roku zaręczyli się podczas wakacji we Włoszech, a już w czerwcu 2020 roku byli po ślubie! Ceremonia odbyła się w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Zdjęciami ze ślubu, utrzymanego w stylu włoskim, pochwalili się na Instagramie:         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Janusz Chabior (@januszchabior) Świadkiem pary był Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, który zdradził, że to właśnie na jego imprezie Agata i Janusz poznali się! Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez. - napisał w dniu ślubu Chabiora i Wątróbskiej.          Wyświetl ten post na Instagramie.                ...

Janusz Chabior z partnerką
East News
Newsy
Janusz Chabior wziął ślub z młodszą o 18 lat partnerką. Spójrzcie na zdjęcia młodej pary! 
Janusz Chabior wziął ślub z młodszą o 18 lat partnerką. Spójrzcie na zdjęcia młodej pary! 

Janusz Chabior i jego partnerka Agata Wątróbska wzięli ślub! W sieci pojawiły się zdjęcia aktorskiej pary, która w sobotę 20 czerwca powiedziała sobie "TAK". Ceremonia odbyła się w kościele na Bielanach w Warszawie. Świadkiem pana młodego był Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, który opublikował zdjęcia Janusza Chabiora i jego pięknej żony. Spójrzcie tylko na suknię ślubną Agaty Wątróbskiej! Janusz Chabior i Agata Wątróbska już po ślubie Janusz Chabior, którego doskonale znacie m.in. z takich hitów jak "Świadek koronny", "Polityka", "Odwróceni. Ojcowie i córki" czy "Drogówka" blisko rok temu we Włoszech oświadczył się młodszej o 18 lat partnerce. Okazało się wówczas, że Janusz Chabior tworzy szczęśliwy związek z aktorką Agatą Wątróbską.  Teraz zakochani powiedzieli sobie "TAK", a swoim szczęściem pochwalili się za pośrednictwem Instagrama.  Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak!- napisał Janusz Chabior.  Zdjęcia młodej pary pokazał również Robert Górski, który zdradził, że to właśnie na jego imprezie Janusz Chabior poznał swoją przyszłą żonę.  Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez. ❤️- napisał pod fotkami. Internauci ruszyli z gratulacjami. Nie zabrakło również wpisów gwiazd! - Gratulacje Kochani!!!❤️❤️❤️ - napisała Anna Dereszowska. - Ale suuuupeeer!!! Szczęścia Aniołki!!! ❤️🔥❤️🔥- skomentowała Grażyna Wolszczak. - Serio!!!! Gratulacje Chabioresku!!!! I Tobie Agata również❤❤❤- dodał Antoni Pawlicki.  Zobaczcie, jak...

Janusz Chabior z partnerką
East News
Newsy
Janusz Chabior po raz drugi zostanie ojcem! Agata Wątróbska jest w ciąży
Kim jest żona Janusza Chabiora?

Janusz Chabior i Agata Wątróbska w czerwcu wzięli ślub. A teraz, jak dowiedział się pudelek.pl, para zostanie rodzicami. 57-letni aktor i jego o 18 lat młodsza żona spodziewają się dziecka. To będzie drugi potomek gwiazdora. Jego syn Nikodem z pierwszego małżeństwa jest już dorosły. Kiedy na świat przyjdzie kolejne dziecko Janusza Chabiora? Janusz Chabior po raz drugi zostanie ojcem! Janusz Chabior jest jedną z nielicznych gwiazd, która bardzo chroni swoją prywatność. W czerwcu zdecydował się poinformować o ślubie z Agatą Wątróbską, a teraz pudelek.pl donosi, że para już wkrótce zostanie rodzicami. Są szczęśliwi, oboje chcieli dziecka - mówi nasze źródło. - Z tą myślą pobierali się. Janusz jest ciekawy, jak to będzie. Ma wprawdzie syna, ale wtedy był bardzo młody, teraz to będzie świadome ojcostwo - informuje pudelek.pl Aktor ma już syna z pierwszego małżeństwa z Barbarą Chabior i według informacji serwisu teraz marzy o córce, ale nie to jest dla niego priorytetem: Jeszcze nie znają płci. Januszowi marzy się córeczka, ale tak naprawdę to najważniejsze, żeby maleństwo było zdrowe. Gratulujemy! Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Kim jest Agata Wątróbska? Agata Wątróbska jest 39-letnią aktorką, którą widzowie mogą pamiętać z seriali „Na Wspólnej”, „Samo życie”, „Ucho prezesa” czy „Barwy szczęścia”. Pochodzi z Przemyśla. Od 2007 roku jest związana z warszawskim Teatrem Dramatycznym. Zobacz także:   Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Znani przystojni ojcowie i ich równie atrakcyjni synowie. Trudno się nie zakochać!           Wyświetl ten post na Instagramie....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik