Sylwia Madeńska zabrała głos w sprawie rozstania z Mikołajem Jędruszczakiem. Uczestnik "Love Island" za pośrednictwem wpisu na Instagramie poinformował o definitywnym rozstaniu z partnerką. Wyjaśnił, że różnice charakterów oraz zasady wzięły górę nad uczuciami i pomimo tego, że wciąż kocha Sylwię nie jest w stanie dalej tworzyć z nią związku. Wywołana do odpowiedzi Sylwia Madeńska przyznała, że nie była w stanie sprostać wymaganiom Mikołaja w byciu idealną kobietą. Zobaczcie, co napisała.

Reklama

Zobacz także: Mikołaj i Sylwia z "Love Island" rozstali się! "Kocham cię ale nie mogę z tobą dzielić życia"

"Love Island": Sylwia Madeńska komentuje rozstanie z Mikołajem Jędruszczakiem

Jeszcze wczoraj w ślubnych kreacjach zachwycali na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", aby dzisiaj poinformować o tym, że się rozstają. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" nie są już razem. O rozstaniu poinformował Mikołaj na swoim Instagramie:

Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć. Zawsze powtarzałem Sylwii, że u mnie w życiu najważniejsze są zasady i to one są powodem tej decyzji. - wyjaśnił tajemniczo

Wywołana do odpowiedzi Sylwia Madeńska zapewniła, że jej uczucia do Mikołaja były prawdziwe i od razu podkreśliła, że powodem rozstania nie była zdrada:

Czy zamierzam się tłumaczyć z rozstania z Mikołajem Nie. nie zamierzam, ale skoro zostałam wywołana do tablicy na forum publicznym - odpowiem. Czy udawałam związek i miłość. Nie. Nigdy. Czy zdradziłam Mikołaja ? Nie. Nigdy. Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera ? Tak Mimo wielu prób, nie przetrwała próby czasu...

W emocjonalnym wpisie zasugerowała, że nie potrafiła spełnić wymagań Mikołaja Jędruszczaka w byciu kobietą idealną.

Zobacz także

Mikołajowi życzę szczęścia w miłości i poznania kobiety idealnej pod każdym względem, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Jak widać ja, temu wyzwaniu nie podołałam. Przede mną trudne tygodnie i nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko, ale trzeba wziąć się w garść - uwierzyć w siebie, wyjść do ludzi, naprawić relacje z przyjaciółmi i zacząć cieszyć się życiem.

Sylwia Madeńska nie ukrywa, że to dla niej bardzo trudne rozstanie:

Miłość podobno uskrzydla, ale kiedy jest ślepa, te skrzydła podcina. Muszę teraz na nowo odnaleźć w sobie tę Sylwię, którą byłam od zawsze - empatyczną, towarzyską, uśmiechniętą. To będzie wymagało czasu i każdy kto przeżył rozstanie, wie o czym mówię. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, otuchy i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wyjdzie słonce i los się do mnie uśmiechnie...

Zarówno Mikołajowi jak i Sylwii życzymy dużo siły, aby udało im się na nowo poukładać swoje życie osobno.

Zobacz także: Mikołaj i Sylwia z "Love Island" przechodzą kolejny kryzys? Para nie mieszka ze sobą!

Sylwia Madeńska odniosła się do kwestii rozstania z Mikołajem Jędruszczakiem. Przyznała, że nie udało jej się sprostać wymaganiom Mikołaja ale ma nadzieję, że niedługo znowu miłość się do niej uśmiechnie.

O rozstaniu z Sylwią Madeńską poinformował sam Mikołaj Jędruszczak. Przyznał, że wciąż ją kocha jednak nie jest w stanie dalej tworzyć z nią związku.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama