Małgorzata Rozenek

Poruszające wyznanie Radosława Majdana o Małgorzacie: "Dzielnie znosiła dziesiątki zastrzyków, które brała w brzuch" 

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w poruszającym wywiadzie opowiedzieli o narodzinach ich synka. Jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu w rozmowie z magazynem "Viva!" wspomina również początku swojego związku i zdradza, jak Radosław Majdan budował relacje z dziećmi gwiazdy TVN. Słowa Radosława Majdana o Małgorzacie Rozenek poruszają do łez! Sprzwdźcie, co były piłkarz powiedział o swojej żonie.

Radosław Majdan o narodzinach syna

Dokładnie 10 czerwca Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami. Na świecie pojawił się wówczas syn pary, mały Henio.

Para bardzo długo starała się o dziecko, jednak po kilku latach starań spełniło się największe marzenie gwiazdy TVN i byłego piłkarza. Teraz Radosław Majdan w rozmowie z magazynem "Viva!" zdradził, czy zmienił swój stosunek do żony po tym, jak urodziła mu syna.

Kocham Małgosię bardzo mocno i zawsze ją kochałem, ale kiedy żona rodzi ci dziecko, przepaja cię olbrzymia wdzięczność za to, że chciała to wszystko przejść, że poświęciła kilka lat, co dla kobiety jest wyzwaniem. Małgosia zdawała sobie sprawę, że wspólne dziecko będzie dla nas wielkim szczęściem. Dzielnie znosiła procedury in vitro, które powtarzaliśmy, dziesiątki zastrzyków, które brała w brzuch, nasze momenty zwątpienia, smutku. Nie załamała się, tylko cały czas twardo stała na stanowisku, że musimy zrobić wszystko, żeby finał okazał się szczęśliwy. I udało nam się. Więc kocham ją tak samo mocno i czuję bezgraniczną wdzięczność za to, co dla mnie zrobiła. Byliśmy rodziną z dziećmi, a teraz ta rodzina jest pełna, wzbogacona o naszego synka- wyznał Radosław Majdan.

W najnowszym wywiadze Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wrócili również do początku swojego związku. Para nie ukrywa, że bardzo szybko zrozumieli, że są dla siebie stworzeni.

(...) Wbrew temu, co się o nas mówiło, oboje z Małgosią bardzo szybko pokochaliśmy się, dogadaliśmy i zaczęliśmy planować wspólne życie - Radosław Majdan zdradził w rozmowie z "Vivą!

Koleżanki często mnie pytały: „Jak wy to robicie?”, zaczęłam się nad tym zastanawiać i… nie wiem. U nas nikt na nic się nie umawiał. Nie było tak, że dzieliliśmy się obowiązkami: w poniedziałek ja robię to, we wtorek ty tamto. Radosław instynktownie przejął pewne rzeczy, inne ja- dodała Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że na początku związku najbardziej obawiała się tego, jak jej synowie zareagują na Radosława Majdana. Na szczęście chłopcy bardzo polubili nowego partnera swojej mamy. Dziś  Radosław Majdan przyznaje, że ma świetny kontakt z Tadeuszem i Stanisławem.

Nigdy nie starałem się wchodzić w przestrzeń między chłopcami a ich tatą, którego kochają. Nie było tu konfliktu. Poznałem Tadzia jako malutkiego chłopca, wszedłem w nowe obowiązki i świetnie się z tym czułem. Moja obecność w życiu Stasia i Tadzia była definiowana tym, że jestem facetem, który kocha ich mamę i stał się ich przyjacielem.

Zobacz także: Radosław Majdan rozczulony gestami małego Henia: "Ma to zdecydowanie po mnie!"

Małgorzata Rozenek i Radosław w najnowszym wywiadzie opowiedzieli o narodzinach syna.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan trzymają synka
Instagram

Synek pary urodził się 10 czerwca.

Małgorzata Rozenek

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01