Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Ciężarna Małgorzata Kożuchowska
Newsy

Kożuchowska nie ukrywa już brzuszka: Przygotowuje się do najważniejszej roli życia

Gwiazda przy okazji dementuje plotki

Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni w kolorowej prasie pojawiło się sporo plotek, które nie stawiały Małgorzaty Kożuchowskiej w pozytywnym świetle. Zarzucano jej m.in., że nie traktuje sprawiedliwie wszystkich swoich pracodawców, a telewizja publiczna jest wręcz na nią obrażona. Przypomnijmy: Ciężarna Kożuchowska skonfliktowana z TVP? Jest oficjalny komentarz

Wszystko jednak wskazuje na to, że plotki spowodowane były bardzo prozaicznym powodem - tzw. sezonem ogórkowym w show-biznesie, który "zainspirował" tabloidy do fabrykowania nieprawdziwych informacji. Menadżerka Kożuchowskiej zdecydowanie zaprzecza też, jakoby gwiazda była skonfliktowana z Edytą Olszówką. Panie miały się rzekomo pokłócić o jedną z teatralnych ról. Agentka podkreśla również, że Małgorzata świadomie zrezygnowała z części obowiązków, bo obecnie szykuje się już tylko do roli matki. Do pracy zaś ma wrócić pod koniec roku.
 

Małgorzata Kożuchowska pod koniec roku wraca na plan "Rodzinki.pl". Obecnie ogranicza zawodowe aktywności, przygotowując się do najważniejszej roli w swoim życiu. Małgorzata i Edyta nie są skłócone. Wręcz przeciwnie! Bardzo się lubią - zapewnia Gabriela Piekarniak w rozmowie z "Party".


Spekuluje się, że aktorka urodzi pod koniec września. Najnowsze zdjęcia paparazzi zdają się to potwierdzać.

Zobacz: Ciężarna Kożuchowska przechytrzyła paparazzi. Pojawiła się na premierze "Miasto 44"

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w obszernej kreacji w Sopocie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ciężarna Małgorzata Kożuchowska na planie Rodzinka.pl
tvp.pl
Newsy
Zdjęcia do Rodzinki.pl odwołane! Ciężarna Kożuchowska tłumaczy zaskakującą decyzję
To nie jest dobra informacja dla fanów serialu

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej zaskoczyła nie tylko polskie media, ale i scenarzystów produkcji, w które zaangażowana jest aktorka. Producenci serialu "Rodzinka.pl" zapewniali, że nie będzie potrzeby dostosowywania scenariusza pod kątem aktorki i zdjęcia odbędą się zgodnie z planem. Nieco więcej pogłówkować musiał reżyser "Kotki na gorącym blaszanym dachu", który zdecydował się na zastępstwo innej aktorki, co doprowadziło do wielu plotek. Przypomnijmy: To Olszówka wygadała ciążę Kożuchowskiej? Jest komentarz Małgorzaty Wszystko jednak wskazuje na to, że stan gwiazdy nie pozwala na realizację wcześniejszych założeń. Paulina Drażba w programie "Pytanie na Śniadanie" odwiedziła plan zdjęciowy "Rodzinki.pl" i niestety, nie przyniosła dobrych informacji dla fanów produkcji. Małgorzata Kożuchowska poinformowała bowiem, że mające rozpocząć się za kilka dni zdjęcia do szóstego sezonu serialu zostały odwołane. Ekipa wróci na plan dopiero pod koniec roku, a nowe odcinki zostaną wyemitowane w marcu 2015. Są jednak pozytywy całej tej sytuacji - Kożuchowska promienieje wręcz w ciąży!   Szósty sezon proszę państwa naprawdę nieźle się zapowiada, będzie tutaj prawdziwa włoska rodzina pod jednym dachem. Niestety, musimy państwa z przykrością poinformować, że za parę dni nie pojawimy się na planie, nie możemy teraz tak intensywnie pracować. Ale nie martwcie się, nic straconego - pojawimy się w waszych domach już w marcu. A na plan wrócimy pod koniec roku - zapewnia aktorka w "Pytaniu na Śniadanie". Będziecie tęsknić za serialem "Rodzinka.pl"? Zobacz: Ciężarna Kożuchowska nie zwalnia tempa. Przyjęła oryginalną propozycję     Małgorzata Kożuchowska przed studiem telewizyjnym:

Małgorzata Kożuchowska wybrała matkę chrzestną
ONS
Newsy
Poród Kożuchowskiej coraz bliżej. Ma już kandydatkę na chrzestną dziecka
Która gwiazda ma największe szanse?

Małgorzata Kożuchowska jest już w zaawansowanej ciąży - media spekulują, że poród gwiazdy planowany jest na koniec września, ale ona sama konsekwentnie odmawia jakichkolwiek komentarzy na ten temat. Nie ukrywa za to już ciążowego brzuszka, choć unika ostentacyjnych publicznych wystąpień czy mocno eksponujących kształty kreacji. Przypomnijmy: Kożuchowska nie ukrywa już brzuszka: "Przygotowuje się do najważniejszej roli życia" Gwiazda już jakiś czas temu zaczęła kompletować wyprawkę, a kolorowe magazyny sugerowały, że były to głównie rzeczy dla dziewczynki. Kożuchowska przymierza się też powoli z mężem do wyboru rodziców chrzestnych. Jak donosi "Rewia", aktorka chciałaby, aby matką chrzestna jej dziecka została Agnieszka Radwańska . Obie panie poznały się ponad rok temu i od tamtej pory utrzymują bliski kontakt. Według informatorów gazety, gwiazdy połączyło podobne podejście do kwestii wiary, a Agnieszka zdaje się idealną kandydatką na chrzestną.   Jest sławna i bardzo bogata. Obraca się wśród światowej elity finansowej i politycznej. Zna najbardziej wpływowych ludzi świata, którzy zasiadają na trybunach prestiżowych turniejów w Paryżu i Londynie, w których gra. Taką matkę chrzestną chciałby mieć każdy - czytamy w "Rewii". Z tym ostatnim zdaniem ciężko się nie zgodzić. Zobacz: Ciężarna Kożuchowska skonfliktowana z TVP? Jest oficjalny komentarz Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Małgorzata Kożuchowska w ciąży na okładce Party
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Ciężarna Kożuchowska na okładce "Party". Gwiazda ma sporo zmartwień
Co jeszcze w numerze?

Już jutro do kiosków w całej Polsce trafi nowy numer "Party". Tym razem na okładce magazynu znalazła się ciężarna Małgorzata Kożuchowska . Gwiazda jest obecnie w mocno zaawansowanej ciąży i oczekuje już przyjścia dziecka na świat, ale w międzyczasie ma inne zmartwienia. Ostatnio pojawiło się w prasie sporo plotek, które miały na celu podważyć jej profesjonalizm i pozycję na rynku. Kto za tym stoi i czemu miałoby to służyć? O tym przeczytacie tylko w "Party". Zobacz: Ciężarna Kożuchowska skonfliktowana z TVP? Jest oficjalny komentarz Co jeszcze w numerze? Przebywająca od kilku tygodni w Polsce Joanna Krupa spotkała się ostatnio z Dodą . Okazuje się, że wspólny lunch nie był tylko towarzyską zachcianką, ale obie panie szykują wspólny projekt. Magazyn informuje o szczegółach tego nietypowego przedsięwzięcia. Zobacz: Krupa zafundowała sobie ulubiony lifting Kardashianki. Pokazała twarz spuchniętą od igieł W "Party" również zdjęcia z wyjątkowych wakacji Doroty Gardias - pierwszych z córeczką. W roli felietonistki zadebiutuje natomiast Katarzyna Skrzynecka , a fani rodzimych gwiazd znajdą praktyczny poradnik, dzięki któremu będą wiedzieli, gdzie istnieje największa szansa na spotkanie ich idola. Nowy numer "Party" w sprzedaży już od jutra za jedyne 1,99 zł. Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner