Eliza z Warsaw Shore przed porodem
Facebook

Ciężarna Eliza już w szpitalu: Wywołują mi poród, może jeszcze dziś urodzę

Eliza z Warsaw Shore przed porodem
Facebook

Ciąża Elizy z Warsaw Shore była dla wielu ogromnym zaskoczeniem, a niektórzy sądzili nawet, że to tylko chwyt marketingowy. Kolejne miesiące pokazały jednak, że zarówno ona, jak i Trybson poważnie myślą o przebiegu ciąży i wychowywaniu potomka. Przypomnijmy: Eliza chwali się dużym brzuszkiem. Pokazała zdjęcia ze szkoły rodzenia

Termin porodu aspirującej celebrytki był wyznaczony na 1 października, ale Eliza poinformowała na Facebooku, że do rozwiązania nie dojdzie w terminie. Od tamtego czasu minął już prawie tydzień, więc postanowiliśmy skontaktować się z przyszłą mamą. W rozmowie z AfterParty.pl, Eliza wyznaje, że jest obecnie w szpitalu, a lekarze zaczęli już wywoływać u niej bóle porodowe. Możliwe, że dziewczyna urodzi jeszcze dziś.
 

Przez ten ostatni miesiąc było mi bardzo ciężko się poruszać z powodu ogromnego brzucha, opuchniętych nóg, braku humory - nie miałam kompletnie na nic ochoty. Oczekiwanie na przyjście dziecka już pod koniec ciąży bardzo męczy psychicznie, wszyscy wyprowadzali mnie z równowagi - ciągłe pytania od rodziny, znajomych, zadawane notorycznie "kiedy będziesz rodziła", choć przecież ja sama nie mogę się już doczekać. Teraz jestem już w szpitalu, powoli wywołują mi poród i to oczekiwanie kiedy się zacznie jest przestraszne. Chciałabym, żeby bóle same przyszły i nie trzeba było ich wywołać, ale nic już nie poradzę. Samego porodu boję się mega, ale wolę o nim nie myśleć, żeby się nie stresować - wyznaje w rozmowie z nami Eliza.


W domu wszystko jest już gotowe na przyjęcie młodej mamy i dziecka - zadbał o to Trybson.


W domu Paweł już rozłożył łóżeczko, półeczki z ubrankami są gotowe, a jeszcze pewnie z mamą zrobią generalne porządki podczas mojej nieobecności. Wszyscy się już nie mogą doczekać, a dzidzi jest tak dobrze u mamy w brzuszku, że nie chce wyjść (śmiech). Ale możliwe, że jeszcze dzisiaj lub jutro będzie już z nami - dodaje.


Eliza nie chciała zdradzić nam płci dziecka. Trzymamy kciuki! Poniżej aktualne zdjęcie jej ciążowego brzuszka.

Zobacz: Eliza z Warsaw Shore pokazała pierwsze zdjęcia twarzy dziecka z USG

Ciężarna Eliza i Trybson nad morzem:

Więcej na temat Trybson Eliza z Warsaw Shore
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04