ONS
Życzymy szczęścia młodej parze!
1/11
ONS

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży są już po ślubie! Ta piękna i bardzo medialna para pobrała się w tajemnicy przed wszystkimi. Choć plotkowało się o tym, że ślub zbliża się wielkimi krokami, nikt nie spodziewał się, że ceremonia odbędzie się w sekrecie. Teraz mamy już pewność, że zakochani powiedzieli sobie tak. Wystosowali krótkie oświadczenie, w którym potwierdzili wstąpienie w związek małżeński. Więcej na ten temat tutaj: Agnieszka Popielewicz wydała oświadczenie w sprawie ślubu z Grzegorzem Hyżym!

Kameralna ceremonia w gronie najbliższych odbyła się w romantycznym Rzymie.  Zobacz też: Znamy szczegóły ślubu Popielewicz i Hyżego. Turyści zrobili im zdjęcia we Włoszech

Następnie para udała się w podróż poślubną na Sardynię, z której zdjęcia pojawiły się na ich profilach w mediach społecznościowych. Zdjęcia z ich podróży poślubnej publikowaliśmy już tutaj: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży - pierwsze zdjęcie z podróży poślubnej!

Przypomnijmy, że zakochani poznali się w ubiegłym roku, w czasie gdy oboje byli w separacji ze swoimi ówczesnymi małżonkami. Agnieszka i Grzegorz zakochali się w sobie bez pamięci! W marcu Grzegorz oświadczył się Agnieszce i od tej pory jej dłoń zdobił efektowny pierścionek zaręczynowy. Na ślub nie trzeba było długo czekać! Gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Zobacz na Polki.pl: Agnieszka Popielewicz szczerze o związku z Grzegorzem Hyżym

2/11
ONS
3/11
ONS
4/11
ONS
5/11
ONS
6/11
ONS
7/11
ONS
8/11
ONS
9/11
ONS
10/11
ONS
11/11
ONS