Gwiazdy, które są ze sobą spokrewnione
East News

Co łączy Piotra Kraśkę i Monikę Zamachowską? Czy wiedzieliście, że Kazimierz Mazur i Maciej Musiał mają znanych ojców, którzy również są aktorami? Zobaczcie naszą galerię, w której odkrywamy, które polskie gwiazdy są ze sobą spokrewnione. Nas najbardziej zaskoczyła bliska rodzina Anny Guzik... Jesteście ciekawi, z kim jest spokrewniona gwiazda "Na Wspólnej"? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami! 

1/9
Wiktoria Gąsiewska z bratem, Mateuszem Gąsiewskim
East News

Te polskie gwiazdy są ze sobą spokrewnione

Wiktoria Gąsiewska jest ostatnio jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Występuje w lubianym przez widzów serialu "Rodzinka.pl", a ostatnio wygrała "Dance, dance, dance". Okazuje się, że w rodzinie Gąsiewskiej nie tylko ona jest uzdolniona. Starszy brat gwiazdy również ma za sobą pierwsze kroki w polskim show-biznesie. Mateusz Gąsiewski występuje w serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Dominika, byłego chłopaka Kasi. Oprócz tego próbował także swoich sił na castingach do "Top Model". Podobni do siebie?

2/9
Monika Zamachowska i Piotr Kraśko są kuzynostwem
East News

Ale zaskoczenie! Okazuje się, że Monika Zamachowska i Piotr Kraśko to nie tylko znajomi z pracy. Dziennikarze są rodzeństwem ciotecznym. Monika Zamachowska w rozmowie z "Show" zdradziła nawet, jak w przeszłości wyglądały ich spotkania.

Wymyślaliśmy najróżniejsze zabawy, np. walczyliśmy z pokrzywami. Piotrka nazywano wtedy Guziczkiem. Nasza babcia Jadzia, mama taty, potrafiła jak mało kto wzbudzać w nas ducha rywalizacji. Pod koniec roku szkolnego dzwoniła do mnie do Wrocławia i pytała o oceny, zaznaczając, że "Piotruś miał same piątki" - wspomina Monika Zamachowska. 

3/9
Andrzej Grabowski z córkami: Katarzyną i Zuzanną
East News

To prawdziwy aktorski klan! Andrzej Grabowski doczekał się dwóch córek, które poszły w jego ślady. Katarzyna Grabowska gra główną rolę w serialu TVN7 "Zakochani po uszy". Zuzanna Grabowska również może się pochwalić bogatym dorobkiem zawodowym. Mogliśmy ją oglądać m.in. w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", w "M jak miłość" czy też w "Serce nie sługa". Aktorka ma w dodatku bardzo znanego męża...

4/9
Andrzej Grabowski jest teściem Pawła Domagały
East News

Mężem Zuzanny Grabowskiej jest Paweł Domagała! Oznacza to, że jego teściem jest... Andrzej Grabowski. Paweł Domagała to nie tylko świetny aktor filmowy i serialowy, ale również uzdolniony wokalista. Muzyk ma na swoim koncie świetnie przyjęty krążek pt. "1984". Zaś jego hit "Weź nie pytaj" znają niemal wszyscy Polacy!

 

5/9
Maciej Musiał z ojcem, Andrzejem Musiałem
East News

Maciej Musiał, mimo młodego wieku, ma na swoim koncie kilka znaczących ról. Największą popularność przyniósł mu jednak serial "Rodzinka.pl", gdzie wciela się w postać Tomka Boskiego. Okazuje się, że Maciej Musiał poszedł w ślady znanego ojca. Jego tatą jest bowiem Andrzej Musiał, którego widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji, jak choćby "Ojciec Mateusz", "Ekstradycja" czy też "Psy". 

6/9
Zuzanna i Bartłomiej Kaszuba z "Na Wspólnej" są rodzeństwem
East News

Czy wiedzieliście, że te dwa małe szkraby grające w serialu "Na Wspólnej" są rodzeństwem? Zuzanna Kaszuba wciela się w postać Mani, córki Grześka (Leszek Lichota) i Żanety (Anna Guzik). Zaś jej młodszy brat Bartłomiej to serialowy Ignaś, syn Kingi (Ilona Wrońska) i Michała (Robert Kudelski). 

Zobacz także: Do "Na Wspólnej" dołączył pewien znany przystojniak! Znacie go z programu "Top Model"!

7/9
Anna Seniuk z synem, Grzegorzem Małeckim
East News

Anna Seniuk również może się pochwalić znanym synem. Aktorka jest bowiem mamą Grzegorza Małeckiego, którego widzowie mogą kojarzyć między innymi z "Barw szczęścia" czy też z "Jak się pozbyć cellulitu". 

8/9
Anna Guzik i Elżbieta Bieńkowska są spokrewnione
East News

To chyba jedno z największych zaskoczeń! Czy wiedzieliście, że Anna Guzik jest spokrewniona z... Elżbietą Bieńkowską? Okazuje się, że aktorka jest kuzynką byłej pani minister. Czy dostrzegacie między nimi jakieś podobieństwo? 

9/9
Kazimierz Mazur jest synem aktora z "Barw szczęścia"
East News

Kazimierz Mazur, którego możemy obecnie podziwiać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", pochodzi z prawdziwie artystycznej rodziny. Jego ojciec, po którym dostał imię, również jest aktorem. Kazimierz Mazur występuje między innymi w "Barwach szczęścia". Jego drugą żoną jest znana polska kompozytorka, Katarzyna Gärtner. To ona stoi za sukcesem takich piosenek, jak choćby "Małgośka" czy też "Tańczące Eurydyki".