Gwiazdy na Instagramie Instagram Natalii Siwiec Instagram Dody Instagram Zuzy Kołodziejczyk Instagram Honoraty Skarbek Honey
Gwiazdy na Instagramie
Instagram
Wygłupy przed lustrem i trochę nagości
1/11
Gwiazdy na Instagramie
Instagram

Być może to zasługa jesiennej pogody, być może nawału obowiązków, ale w ostatnim tygodniu polskie gwiazdy nie były specjalnie aktywne na Instagramie. Na szczęście, nie wszyscy - są nazwiska, na które zawsze możemy liczyć i celebrytki, dla których Instagram to obowiązkowa pozycja w kontakcie z fanami.

Z pewnością sposobem na jesienną depresję może być wizyta na profilu Natalii Siwiec - jej gorące zdjęcia poprawią humor każdemu. Ostatnio modelka pochwaliła się... zgrabną pupą. W dobrym humorze jest też Doda. Gwiazda dała w sobotę koncert w Nowym Sączu, a potem postanowiła skorzystać z dobrej pogody i miejscowych uroków. Kate Rozz z kolei dostała prezent od swoich pociech - piżamę, za którą podziękowała szerokim uśmiechem.

Zobaczcie co polskie gwiazdy publikowały na Instagramie w mijającym tygodniu:

2/11
Instagram Natalii Siwiec
Instagram Natalii Siwiec

Natalia Siwiec wzięła ostatnio udział w kolejnej sesji zdjęciowej. Publikacja ponoć już niebawem, ale modelka nie mogła wytrzymać i pokazała fragment zdjęcia. Ale za to jaki!

3/11
Instagram Dody
Instagram Dody

Doda już wróciła do pełni formy po wypadku i ostatnio dała nawet duży koncert w Nowym Sączu. Artystka była w doskonałym humorze i korzystając z dobrej pogody wybrała się na małe zwiedzanie.

4/11
Instagram Zuzy Kołodziejczyk
Instagram Zuzy Kołodziejczyk

Zuza Kołodziejczyk zainspirowała się chyba Miley Cyrus i strzeliła sobie fotkę z językiem na wierzchu. Chyba prezentuje się bardziej uroczo niż amerykański pierwowzór ;)

5/11
Instagram Honoraty Skarbek Honey
Instagram Honoraty Skarbek Honey

Honey skróciła jeszcze bardziej włosy i jej wizerunek jest coraz bardziej drapieżny. Musimy przyznać, że czerwone usta i charakterystyczna mina przywołały nam Rihannę :)

6/11
Instagram Edyty Herbuś
Instagram Edyty Herbuś

Edyta Herbuś nie przeraziła się jesiennej pogody i wybrała się nad morzem, a konkretnie do Gdyni Orłowo, które gwiazda uważa za najpiękniejsze miejsce na ziemi.

7/11
Instagram Ramony Rey
Instagram Ramony Rey

Ramona Rey postanowiła zabawić się w Hamleta, ale w przeciwieństwie do szekspirowskiego bohatera nieco bardziej zaprzyjaźniła się z czaszką - całując ją ;)

8/11
Instagram Kate Rozz
Instagram Kate Rozz

Kate Rozz dostała prezent od swoich dzieci - piżamę z amerykańską flagą. Uśmiech mówi wszystko - Kate jest przeszczęśliwa :)

9/11
Instagram Mariny Łuczenko
Instagram Mariny Łuczenko

Marina na ostatni weekend października postanowiła polecieć do Brukseli i złożyć wizytę swoim przyjaciołom. Jak zwykle stylowa!

10/11
Instagram Jessiki Mercedes
Instagram Jessiki Mercedes
U Jessiki Mercedes niespodzianka - Zuza Kołodziejczyk i charakterystyczne dziubki. Blogerka i modelka połączyły siły, może szykuje się jakaś współpraca?
11/11
Instagram Julii Kuczyńskiej Maffashion
Instagram Julii Kuczyńskiej Maffashion

Maffashion do jednego ze zdjęć zaprosiła... Kermita. Okulary kujonki i zabawkowy pistolet - widać, że blogerka lubi czasami się po prostu powygłupiać :)