Mecz Polska-Słowenia
EastNews
Newsy

Koniec meczu Polska - Słowenia. Jaki WYNIK? Polacy na pewno dali z siebie wszystko?

W poniedziałek we Wrocławiu odbył się mecz towarzyski Polska-Słowenia w eliminacjach MŚ 2018. W ostatnim meczu Polska wygrała z Rumunia aż 3:0. Dla reprezentacji Polski mecz towarzyski ze Słowenią był ostatnim spotkaniem w tym roku. Po wygranej z Rumunią wolne dostali Robert Lewandowski, Kamil Glik oraz Łukasz Piszczek - tych piłkarzy nie zobaczyliśmy na boisku. A jaki był wynik?

W 24. minucie Słowenia strzeliła gola Polsce. Miha Mevlja zrobił nam niemiłą niespodziankę... Na szczęście w 80. minucie Łukasz Teodorczyk wyrównał! To właśnie Teodorczyk był wplątany w aferkę alkoholową w polskiej kadrze. Jak widać, reprymenda Nawałki podziała i Teodorczyk uratował teraz Polskę w meczu ze Słowenią! Dzięki jego akcji ostatecznie zremisowaliśmy.

Tym samym rok 2016 zakończyliśmy z tylko jedną porażką - w towarzyskim meczu z Holandią (1:2).

Skład reprezentacji Polski na mecz Polska-Słowenia: Artur Boruc - Bartosz Bereszyński, Michał Pazdan, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk - Paweł Wszołek, Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Krzysztof Mączyński, Bartosz Kapustka - Łukasz Teodorczyk.​

Ostatni mecz z Rumunią wygraliśmy 3:0. Ze Słowenią zremisowaliśmy.

Robert Lewandowski strzela gola w meczu z Rumunią

Mecz zakończył się remisem.

EastNews

Na boisku piłkarze dali z siebie wszystko?

EastNews

Robert Lewandowski strzelił gola w meczu w Armenią
Newsy
Dramatyczny koniec meczu Polska-Armenia! Lewandowski strzela zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu! WIDEO
Co to były za emocje!

Mecz Polska-Armenia za nami. Jaki wynik? 2 - 1 dla Polski - wygraliśmy! Mamy kolejne trzy punkty, aby wyjść z grupy w eliminacjach Mistrzostw Świata w 2018 roku. Kto strzeli gola? W ostatniej minucie meczu Robert Lewandowski . A wcześniej? Przeczytaj relację z meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie między Polską, a Armenią. Jedno trzeba napisać teraz - to był bardzo nerwowy i męczący mecz, a miał być taki prosty...   W sobotę Polska pokonała Danię, w pięknym stylu z wynikiem 3:2! Wszystkie trzy bramki strzelił Robert Lewandowski. A nam dało to 3 punkty przybliżające nas do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji.   Party.pl mocno trzymało kciuki za sportowców i głośno kibicowało im na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie!     Relacja z meczu Polska-Armenia   ZOBACZ GOLA  Lewandowskiego w 95 minucie meczu - wideo.   Lewandowski goal v Armenia (95th minute) pic.twitter.com/zzMWMOfk4E — FC Bayern Goals (@FCBayernGoals) 11 października 2016 A tu z innej strony gol Lewandowskiego,czyli przeżyjmy to jeszcze raz!   #EliminatoriasRusia2018 #UEFA 🇵🇱 v 🇦🇲 [FT 2-1] Robert Lewandowski salvó a #Polonia en el 4' de descuento pic.twitter.com/Fyf0ngExwQ — Camino a Rusia (@caminoarusia) 11 października 2016   22:40: OSTATNIA MINUTA meczu - Robert Lewandowski strzela gola!!!!!! Kuba Błaszczykowski mu podał. To 40. gol w jego karierze w reprezentacji Polski.   22:35 - Rzut rożny Lewandowskiego, ale nic z tego nie wyszło...   22:31 -  Kartka dla Kuby Błaszczykowskiego za faul. Teodorczyk zszedł z boiska, a wszedł za niego Wilczek.   22:23 Zieliński miał piękną akcję, ale został zablokowany. Komentatorzy mówią, że z taką Armenią powinniśmy wygrać, bo nie możemy tracić punktów na takich meczach i to u siebie.    ...

Artur Boruc robi selfie
Newsy
Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk zostaną wyrzuceni z kadry za imprezowanie?! Piłkarze mocno zaszaleli!
Słuszna kara?

Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk zostaną wyrzuceni z kadry? W czwartek "Przegląd Sportowy" podał nazwiska piłkarzy, którzy podpadli na ostatnim zgrupowaniu. Z informacji gazety wynika, że Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk mogą nie dostać powołania na kolejny mecz eliminacji do Mistrzostw Świata z Rumunią oraz towarzyskiego ze Słowenią.   O co chodzi? Po sobotnim meczu z Danią, a przed meczem z Armenią część zawodników mocno zaszalała i urządziła huczną imprezę. Przez to inni reprezentanci nie mogli wypocząć, co sprawiło wiele problemów. Według "Przeglądu Sportowego" już przed meczem z Danią co niektórzy mocno zabawili przy piwie i grze w karty. Adam Nawałka przyjrzy się funkcjonowaniu kadry - zapowiedział w czwartek Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Selekcjoner z pewnością wyciągnie konsekwencje z zachowania piłkarzy. Myślicie, że panów nie zobaczymy już na boisku podczas eliminacji do Mistrzostw Świata? Podobno jest więcej sportowców, którzy zawinili, ale jak na razie ich nazwiska nie zostały wymienione.   Zobacz:  Była żona Boruca czeka na proces w sprawie oszustw finansowych, a piłkarz chce walczyć o prawo do opieki nad synem!   Artur Boruc podpadł selekcjonerowi Adamowi Nawałce

Robert Lewandowski mecz Polska-Dania
Newsy
Mecz Polska-Dania. Jaki WYNIK? To totalna klęska polskiej reprezentacji...
Ile przegrała Polska z Danią?

W piątek, 1 września w Kopenhadze odbył się mecz Polska-Dania w eliminacjach MŚ 2018. Dla reprezentacji Polski jest to pierwszy mecz po wakacyjnej przerwie, 10 czerwca grali z Rumunią i wygraliśmy 3-0. Dla Danii dzisiejszy mecz był meczem ostatniej szansy. I udało się piłkarze Age Hareide pokonali biało-czerwonych, dlatego nadal mają szansę zajęcie pierwszego miejsca w grupie eliminacyjnej "E", które daje bezpośredni awans na Mistrzostwa Świata w Rosji. Mimo, że przegraliśmy nadal jesteśmy liderami w grupie przed Czarnogórą i Danią. Kolejny mecz 4 września Polska - Kazachstan w Warszawie. Wynik dzisiejszego meczu 0 - 4 dla Dani! 22:35 KONIEC meczu. 22:22 Dania strzela kolejnego gola Polakom. 22:00 Dania znowu strzela Polsce gola.  PRZERWA 21:25 Dania strzela nam kolejnego gola 21:18 Łukasz Piszczek schodzi z murawy ma problemy z żołądkiem. To niestrawność. Za niego wchodzi do gry Thiago Cionek. 21.00 - gol dla Dani! 20.57 Robert Lewandowski strzelał raz i niecelnie. Piłka poleciała nad bramkę. Skład drużyny na mecz z Danią:  Łukasz Fabiański, Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Krzysztof Mączyński, Karol Linetty, Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki,  Robert Lewandowski. Zobacz także:  Dziś mecz Polska-Dania, a mała Klara Lewandowska trzyma kciuki za tatę! To najsłodsze ZDJĘCIE dnia! Robert Lewandowski nie ma powodów do radości.   Trening polskiej reprezentacji.   Kuba Błaszczykowski